Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szybka gotówka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ryszard443

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 20:08    Temat postu: szybka gotówka Odpowiedz z cytatem

Szukacie bardzo dobrej opcji na swoje wydatki ? A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu ? Tylko nie chwilówki ! Według mnie, a korzystałam z paru ofert kredytów i chwilówek najlepszą opcją w dzisiejszych czasach są pożyczki pozabankowe, pożyczka online to jedna z oferta firmy Aasa która udziela szybkich kredytów ratalnych, decyzje nawet do 15 min ! Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 17, 2017 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
simagda

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie o wiele lepsza pozyczka na raty to ta dostępna w ofercie Credy. Jest naprawdę w czym wybierać i muszę przyznać, że jeszcze ani razu nie zawiodłam się na tej firmie. Od czasu do czasu łapię się na promocje dla stałych klientów. Bardzo się to opłaca, oczywiście pod warunkiem, że umiemy korzystać z tej form finansowania.
Powrót do góry
klapotek

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja staram się unikać takich ofert, ale nie oceniam ludzi, którzy z nich korzystają... widocznie mają powód.
BajArleta

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również unikam takich ofert. Nie mam przekonania, a tym bardziej zaufania.
Tosia878

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się z kolei coraz bardziej przekonuje. Od lat mam stałą pracę i stałe źródło dochodu, a pomimo tego bank nie przyznał mi kredytu na remont dachu. Znajoma mi poleciła, żeby zainwestować w pożyczki i coraz bardziej się przekonuje do takiego rozwiązania.
kula63

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najszybciej byłoby wziąć chwilówę online. To dobre rozwiązanie dla osób zabieganych bo wszystkie dokumenty można wypełnić teraz przez internet. Tylko najpierw trzeba sprawdzić któa firma daje najkorzystniejsze warunki, np na http://bezpiecznechwilowki.pl/
Powrót do góry
credizz

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z obecnych słyszał o https://concash.pl? Podobno bez BIK i KRD a bardzo bym potrzebowal wziac 2000zl pozyczki na szczytny cel bez ktorego moje zycie w przyszlosci nie bedzie wygladac za dobrze wiem ze to malo ale chodzi mi konkretnie o tą strone sadzicie ze jest bezpieczna i nie narobie sobie kolejnych problemow? Sad
arko8

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 13:19    Temat postu: szybka pożyczka Odpowiedz z cytatem

Witam! Planuję wzięcie pożyczki na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać pożyczkę ? Sprawdzałem opinie o pożyczkach i wydaje mi się bardzo fajną opcją pożyczka od Alior bank jak uważacie ?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: