Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tanie ubezpieczenie turystyczne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrekZab

PostWysłany: Sro Lut 08, 2017 14:29    Temat postu: Tanie ubezpieczenie turystyczne Odpowiedz z cytatem

Cześć, wybieram się w tym roku za granicę i chciałbym wykupić z tej okazji jakieś ubezpieczenie turystyczne. Za bardzo się na ubezpieczeniach nie znam i wspomagam się obecnie szukaniem ofert w porównywarce online https://www.polisaturystyczna.pl . Z tego co widzę ofert ubezpieczeniowych jest całkiem sporo i przez to mam problem z wyborem. Może ktoś z Was zna jakąś dobrą firmę oferującą takie ubezpieczenia? Szukam też głównie pod kątem ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 08, 2017 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
dawid32

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to ja polecam http://www.turystyczne.ubezpieczeniaonline.pl/ , jest to naprawde bardzo fajna opcja.
abanak

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, dzięki przyda mi się
nasmas

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ubezpieczenie specjalnie wykupywane na podróż jest bez sensu. Wiele firm proponuje takie rozwiązania jako integralna część ofert ubezpieczenia na życie. Polecam poczytać o ofertach różnych firm ubezpieczeniowych nahttp://www.ubezpieczeniaonline.pl/. Nawet nie wiecie, ile można zaoszczędzić wybierając innego ubezpieczyciela, wystarczy chcieć.
Powrót do góry
Layla

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ubezpieczenie turystyczne to bardzo dobry pomysł. Zresztą sama jakiś czas temu szukając tego rodzaju produktów ubezpieczeniowych, znalazłam bardzo ciekawą i korzystną pod względem cenowym ofertę na http://www.phuzgoda.pl/ . Na pewno wybierając się szczególnie w odległe zakątki naszego globu, warto skorzystać z takiego wsparcia. Nigdy bowiem nie wiemy, co może nas spotkać.
Powrót do góry
Pusia

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenia to nie tyko te turystyczne, znacznie częściej mamy do czynienia z np. OC i AC samochodów, ja często korzystam z porównywarek jak chociażby ta http://xn--najtasze-autocasco-tbd.pl/ bo łatwo i szybko mogę znaleźć najkorzystniejszą a zarazem najtańszą ofertę dla mnie. Na pewno są też inne porównywarki do innych ubezpieczeń, tą akurat miałem pod nosem
Powrót do góry
Bezchmurny407

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 05:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba przejrzeć najlepsze rankingi/opinie żeby zebrać to potem w kupę i mieć jako takie ogólne rozeznanie w temacie. Dzięki temu uniknie się jakiś niepotrzebnych pomyłek itd. A jest to darmowa opcja :p.
kanidlo8

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałem problemów z wypadkami i odszkodowaniem. Zwykle ubezpieczam się z Warta, na temat innych firm się nie mogę wypowiedzieć ponieważ nie miałem z nimi styczności.

- - -
Zapisz się na prywatne badanie rtg pantomograficzne zębów wrocław. Profesjonalna opieka stomatologiczna
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak myślę sobie, że na naszym rynku znajdziemy dużo więcej ofert ubezpieczeń, godnych uwagi. Przy czym bardzo fajną wydaje mi się propozycja od http://nrnf.pl/ubezpieczenia-turystyczne/#top . W tym przypadku bowiem polisa łączy się z szerokim zakresem ochrony, a jednocześnie składka jest naprawdę przystępne. W związku z czym opcję tą na pewno warto wziąć pod uwagę.
Powrót do góry
Peweliusz

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie turystyczne czasem jest potrzebne ale zdecydowanie bardziej moim zdaniem przyda się ubezpieczenie na życie. Korzystacie może z porównywarek ubezpieczeniowych? Ostatnio stanąłem przed wyborem i postanowiłem wybrać ubezpieczenia na życie pzu z ubezpieczeniaonline.pl. Na tą chwilę wydaje mi się to dobry wybór, miejmy nadzieję, że gdy mi się nie daj Boże coś stanie również będę zadowolony z tej decyzji jaką podjąłem jakiś czas temu
Powrót do góry
lefer

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opowiem wam historię, w tym roku miałem wypadek na wakacjach. Niestety skoczyłem niefortunnie do basenu i złamałem sobie nogę. Nie wyobrazam sobie gdybym nie wykupił ubezpieczenia przed wyjazdem. Dobrze, że je znalazłem na indywidualne ubezpieczenie na życie w ubezpieczeniaonline.pl
Powrót do góry
zyraf76932

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja bym uważał z "tanim" ubezpieczeniem bo potem się okazuje że to jeden kompletnie wielki wałek który prawie nic nam nie dał a wydaliśmy na ten syf parę stówek Razz.
elabarbara

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar pojechać z mężem w niedługim czasie do Wrocławia na jakieś 2 dni. Co warto zobaczyć, gdzie pójść? Jak się poruszać po mieście i czym... Z góry dzięki za info. Troche już poczytałam w poradniku http://www.hotelsystem.pl/co-warto-zwiedzic-we-wroclawiu/ ale może znacie jeszcze ciekawsze miejsca.
Powrót do góry
tesut3

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie w zakresie wypowiedzenia umowy OC? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Czy na przykład wypowiedzenie OC z ubezpieczeniaonline.pl jest warte uwagi?

Ostatnio zmieniony przez tesut3 dnia Czw Sty 18, 2018 15:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
styczniowa

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejdź sie do pośrednika ubezpieczeniowego, on doradzi ci najlepiej Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 17, 2018 23:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: