Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca za granica

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kingkong142

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 15:36    Temat postu: praca za granica Odpowiedz z cytatem

Witam, w naszym kraju ciezko o dobra prace ja niedawno zostalam zwolniona i szukam nowej. Biore pod uwage prace za granica. Duzo sie mowi o opiece nad osobami starszymi.Podobno dobrze placa ale mozna sie naciac na tych agencjach wiec pytam czy znacie jakies sprawdzone i wiarygodne?Ciekawa oferte maja na http://gsma24.pl/ i chyba ja wybiore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 15, 2017 15:36    Temat postu:

Powrót do góry
Wariatka90

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby pomyśleć o dodatkowej pracy przez internet? Dzisiaj istnieje naprawdę dużo możliwości. Dobrą metodą na zarabianie przez internet jest udział w programach partnerskich - na przykład tych skupionych w sieci afiliacyjnej MyLead.pl. Praca ogólne polega na polecaniu różnych produktów i usług - jeśli ktoś zdecyduje się na zakup, my dostajemy wynagrodzenie.
Powrót do góry
Lopeq26

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się dodatkowa praca przez internet to super sprawa.
Patentowany402

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emigrowanie to często tylko pozorne szczęście a w praktyce nic nam tak naprawde nie daje albo jeszcze więcej zmartwień Smile.
Layla

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko zależy tutaj od konkretnej osoby. Sama znam wielu ludzi, którzy pracują za granicą i bardzo chwalą sobie taki sposób zarabiania. Mnie osobiście ciekawą opcją wydaje się możliwość pracy w Niemczech, w charakterze opiekunki z http://avanti-medic.eu/ . Agencja ta posiada wiele ciekawych ofert, a jednocześnie zapewnia transport jak również wspiera w czasie pobytu u naszych zachodnich sąsiadów. Ponadto zarobki w tym przypadku wydają mi się naprawdę atrakcyjne.
Powrót do góry
Korsarz

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca za granicą jest dobra, gdy się jest studentem. Sam jeździłem wówczas za granicę dorobić. Niestety coraz więcej Polaków pracuje w Holandii, UK czy w Niemczech. Za to u Nas pracuje już dość sporo Ukrainców – to naturalna migracja zarobkowa.
elabarbara

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No różnie to bywa z pracą. Mnie najbardziej zastanawia to jak ludzie np. na kacu ida do pracy. U mnie w pracy jeden codziennie chyba popija i że tego nie widzą. Pomyślałam że może jakoś mu pomogę chociaż w tym jak z kacem walczyć w pracy. Chciałam mu dac ciekawy artykuł do poczytania ten- http://www.pou.pl/jak-przetrwac-w-pracy-na-kacu/ . Myślicie że powinnam, nie chce by się obraził na mnie.
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przekonana, że każdy z nas może dzisiaj znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert pracy na naszym rynku. Jeżeli chodzi o zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych, tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę w http://poloniacare24.pl/ . Możemy tutaj bowiem liczyć nie tylko na atrakcyjne wynagrodzenie, ale przede wszystkim praca ta jest w pełni legalna.
Powrót do góry
Malinka88itma

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bym się nie zdecydowała na taką pracę raczej. Z tego co się orientuję to u nas w kraju Hostessy zlecenia dostają na prawdę dobrze płatne i wolała bym chyba tak się zatrudnić niż za granicą ;d
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 12:29    Temat postu: Wypalenie zawodowe Odpowiedz z cytatem

Ja podjęłam pracę za granicą. Odważyłam się , bo uznałam ,że warto spróbować mając wykształcenie i umiejętności. Jednak po roku pracy jako pracownik biurowy czuję wypalenie zawodowe. Spowodowane jest to zbyt dużą ilością obowiązków oraz pracą pod presją. Ponieważ nie chcę się poddać i zrezygnować zaczęłam szukać publikacji,żeby sobie pomóc. Ten artykuł http://www.psychomanipulacja.pl/jak-uniknac-wypalenia-zawodowego/ pomógł mi dużo zrozumieć.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj większość prac opiera się na prowadzeniu pewnych spotkań biznesowych, na kontakcie z klientem. Nie każdy jednak wie jak rozmawiać z takim klientem http://www.flashbook.pl/jak-skutecznie-rozmawiac-z-klientem/ - a warto poznać wszelkie wskazówki, bo to wstęp do sukcesu.
Powrót do góry
depada

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to jest ale wiecej ludzi nadal wyjezdza niz wraca !
Reklama

Wysłany: Nie Sty 14, 2018 16:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: