Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Romana

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie jest bardzo dużo mieszkań na rynku dlatego też ceny są niższe i można kupić fajne mieszkanie w dobrej cenie. Jak nie wiesz gdzie szukać to widziałam, ze deweloper z Lublina , mają teraz mieszkania na sprzedaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 20, 2017 16:53    Temat postu:

Powrót do góry
Danny114

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że wolałbym mieć mieszkanie nowe, ale ustalmy -kogo w dzisiejszych czasach stać na samochód z salonu? Razz
Powrót do góry
Romana

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie mieć coś oryginalnego na ścianie to warto zajrzeć na stronę http://fototapetyinfo.pl/. Znajdziecie tam: mnóstwo inspiracji, tapety na wymiar, oryginalne wzory, najwyższą jakość materiałów, szybką realizację zamówienia, 100% pozytywnych emocji i wiele wiele więcej usmiech.gif Serdecznie polecam!
Powrót do góry
dryn

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie kupno mieszkania od dewelopera to wyrzucone pieniądze w błoto
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 05:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie kupowałam mieszkania od dewelopera, więc trudno mi się wypowiadać. Niedawno mi się udało wykupić mieszkanie od zakładu pracy. A jak już mam mieszkanie to urządzam wszystko od nowa. Pierwsza rzecz jaką zmienię to drzwi na antywłamaniowe i nie wymaluję nr mieszkania farbą jak jest w całym bloku. Mam zamiar skorzystać z oferty http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Zamawiając tabliczkę na drzwi z imieniem i nazwiskiem od razu zamówię numerki. Od razu to będzie inaczej wyglądać. Ja lubię dbać o szczegóły.
Powrót do góry
Solrenijdejrak

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o Wrocławiu i ofercie http://www.mojdom.com.pl/? Jak dla mnie mają świetne mieszkania na sprzedaż. Jest to też dobra inwestycja ponieważ Wrocław cały czas się rozrasta Smile
Powrót do góry
norek

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze żeby przy odbiorze mieszkania od developera był jakis fachowiec, który sprawdzi czy stan mieszkań jest godny z umową. Nas reprezentował przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ które przejęła naszą wspólnotę w zarząd. Pozwoliło to uniknąć przykrych niespodzianek.
Powrót do góry
pezun

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma potencjał nie ma co !
omena

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrocław to bardzo piękne miasto i jeśli mowa o ciekawych osiedlach w tym mieście to na pewno warto wziąć pod uwagę Nowe Miasto Różanka, kilka dni temu ruszyła sprzedaż drugiego etapu więc warto się tam rozejrzeć za promocjami
Powrót do góry
KaRrola29

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio też jestem w trakcie szukania mieszkania. Ceny w niektórych przypadkach są strasznie wysokie.
Malinka88itma

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam do was pytanie. Czy jesli chciała bym zautomatyzować pewne procesy u siebie w mieszkaniu, na przykład zamykanie i otwieranie rolet itp, będą mi potrzebne Czujniki indukcyjne? Czy raczej jakieś inne rzeczy? Z góry dzięki za pomoc
Powrót do góry
fifon

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując nowe mieszkanie trzeba dokładnie sprawdzić czy wszystko jest zgodne z umową. Warto zeby przy odbiorze był jakiś fachowiec który sprawdzi co i jak. Z nami był predstawiciel firmy per modum, która zarzadza zresztą naszym osiedlem. Na szczeście tragedii nie było i dzisiaj już mieszkamy na swoim.
Powrót do góry
Marcin12

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z ofertą domów i mieszkań, które oferuje ten deweloper > http://www.koninko.com.pl/

Przepiękna lokalizacja wokół zieleni, będący jednocześnie miejscem znajdującym się zaledwie 15 minut drogi od centrum Poznania. Warto zwrócić uwagę na prezentowany układ zabudowy z wewnętrznymi ogrodami i komunikacją na zewnątrz domów, gotowe drogi, chodniki, oświetlenie i plac zabaw dla dzieci, które zapewnią komfort wypoczynku, bezpieczeństwo i wygodę poruszania się po osiedlu.
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić ofertę nowo budowanych nowoczesnych apartamentów, w Łodzi http://www.apartamentyzdrowie.pl/Wirtualny-Spacer/Mieszkanie/ pod linkiem znajduje się spacer wirtualny po apartamentach z widokiem na park zdrowie. Lokalizacja jest bardzo dobra z łatwym dostępem do Centrum. W pobliżu centrum handlowe, Warto sprawdzić ofertę, dzieki Firmie Budimex możemy mieć pewność jakości wykonania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 19, 2017 12:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: