Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla dziewczynki chorej na autyzm.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blawatka

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 16:50    Temat postu: Prezent dla dziewczynki chorej na autyzm. Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Znajoma ma córkę, która choruje na autyzm. Dziewczyna kończy niedługo 14 lat. Chciałabym kupić jej prezent. Pomyślałam nad biżuterią. Co sądzicie o bransoletce? Znalazłam nawet ładną na stronie: https://modernsilver.eu/celebrytki/ Dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 03, 2017 16:50    Temat postu:

Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, taki prezent może być ciekawym pomysłem. Sam jednak szukając inspiracji na upominki dla dzieci, generalnie staram się przede wszystkim spędzać z nimi dużo czasu. Świetną opcją są takie miejsca jak park linowy w Lublinie . Moje pociechy uwielbiają spędzać tam czas i jak mówią, wizyta tam, to dla nich zawsze najlepszy prezent:)
Powrót do góry
anna35591

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym prezentem to akurat będzie wsparcie rodziny i bliskich a nie rzeczy natury materialnej...
Trixie

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci chore na autyzm świetnie odnajdują się w uporządkowanym środowisku komputerowym, dlatego uważam, że świetnym pomysłem byłoby kupno laptopa. To świetna dla takich dzieci terapia. Jesli chcesz skorzystać z dobrej oferty, zajrzyj do sklepu https://itnes.pl/notebooki-lenovo-v310/lenovo-essential-v310-15ikb-80t3015dpb.html Znajdziesz tam sporo laptopów w dobrej cenie. Dobrze jest zainteresować rodziców dziewczynki taką możliwością, sporo o tym czytałam, komputer się w terapii naprawdę sprawdza.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 02, 2018 12:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: