Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwszy kredyt
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inningair

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 14:56    Temat postu: Pierwszy kredyt Odpowiedz z cytatem

Jeśli stoisz przed wyborem pierwszego kredytu w swoim życiu, warto zapoznać się z materiałami na tej stronie http://onlinekredyty24.pl, wiele podstawowych informajci, a także porad, jak wybrać kredyt z głową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 17, 2017 14:56    Temat postu:

Powrót do góry
kraxx44q

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa oferta szybkiej pożyczki, osobiście ostatnio szukałam czegoś takiego, ale bardziej mi zależało na pożyczkach ratalnych niż chwilówkach bo mają dużo większe oprocentowanie. Jeśli szukacie pożyczek na wyjazd za granicę na wczasy, do pracy i pilnie szukacie gotówki to firma Aasa Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych.
wam jej udzieli. Szybkie decyzje o udzieleniu pożyczki, nawet do 15 min decyzja ! Są to pożyczki ratalne, nie chwilówki, www.aasapolska.pl co często ludzie mylą ze sobą. Osobiście polecam ekspresowa pożyczka online którą możecie otrzymać w paręnaście minut ! Dzięki nim zrobiłam swoje wymarzone kursy, rewelacyjna oferta ! Smile
Powrót do góry
Layla

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór tego rodzaju produktów finansowych na naszym rynku mamy dzisiaj naprawdę bardzo duży. Nie mniej jednak moim zdaniem bez wątpienia ciekawym rozwiązaniem może okazać się pożyczka pozabankowe na spłatę zadłużenia . Dzięki niej bowiem mamy szansę na uzyskanie lepszych warunków spłaty w porównaniu do dotychczasowych zobowiązań, a także powrót do pełnej płynności finansowej.
Powrót do góry
rosa2

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście staram się unikać kredytów ale to nie znaczy, że odradzam to innym. Najważniejsze to spłacać kredyt na czas, dlatego warto skorzystać z systemu transakcji, który oferuje ta firma: http://www.bluemedia.pl/ . Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze zapłacimy ratę na czas.
Powrót do góry
Kiejdzioch94

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystać z porównywarki kredytów credy24. Dzięki temu będziesz w stanie na bieżąco wiedzieć, która oferta w Twoim przypadku Ci pasuje. Mi kiedyś bardzo pomogła, polecam ipozdrawiam
Rozalia

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy szukaniu kredytu warto sprawdzić nasze finansowe możliwości. Nie warto porywać się z motyką na słońce. Wnioski składać najlepiej o małe kwoty.
martapiotr

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unikać szybkich pożyczek i poczekać cierpliwie na jakiś normalny kredyt na większą sumę.
Sonia23

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, tak można czekać bardzo długo. A co w sytuacji, gdy pieniądze się potrzebne " na wczoraj " ? Pewnie większość z nas było w takiej sytuacji. Mamy na szczęście dostęp do ofert pożyczek pozabankowych link i to nie tylko przeznaczonych na zakup samochodu, ale też inne cele. Przy czym przyznawalność jest tutaj bardzo wysoka.
Powrót do góry
julian55146

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej żeby nie było żadnego kredytu NIGDY jeśli tylko macie taką możliwość :p.
Romana

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że nie ma się co zapoznawać. Czy znajdziemy gdzieś lepszą ofertę niż https://proficredit.pl/szybka-pozyczka/ ? Moim zdaniem absolutnie nie ma takiej możliwości. Dowody na to, że mam rację możecie Państwo znaleźć na stronie.
Powrót do góry
norek

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pierwsza pożyczka to tylko w raiffeisen. 4 tysiące na 0 proc ze spłatą przez 2 lata. prowizja 120zł i w sumie oddajesz 4120,-
Powrót do góry
okinakis

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli boicie się zaciągnąć pożyczki to zróbcie jak ja. Wziąłem niewielką pożyczkę na zaledwie 1000 złotych w firmie https://pozyczkago.pl/pozyczki-pozabankowe-internet/ zobaczyłem jak to wszystko po kolei wygląda i już wiem czego mogę się spodziewać nawet przy większych kredytach. Spoko opcja dla zielonych w tym temacie, może i wszystko będzie dobrze opisane w warunkach pożyczek jednak jak nie wezmiecie to sie nie przekonacie na własnej skórze.
Powrót do góry
aaggaa_g

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sprawdził tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/
Piekarz9

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na szczęście jeszcze nie brałem kredytu i mam nadzieję, że długo to się jeszcze nie zmieni Smile
you_and_me

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem pierwszy kredyt wzięliśmy rok temu. Potrzeba było nam pieniążków na mieszkanie Smile Zanim poszliśmy do odpowiedniego banku, to najpierw sprawdziliśmy kredyty hipoteczne ranking kredyt-na-nieruchomosc.pl żeby dowiedzieć się, gdzie mają najkorzystniejsze warunki. I to bardzo pomogło nam w podjęciu decyzji!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 06, 2018 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: