Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy robicie zakupy w internecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mimoza

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda kupując w internecie możemy spokojnie obejżeć proponowany towar. Ja ostanio znalazłam https://iokulary.pl/product-eng-22318-Vogue-Vo-5167-2555.html Stosunkowo tanie, twarzowe, lekkie i wygodne okulary. Potrzebowałam ich do pracy przy komputerze. Możecie tu znaleźć i inne ciekawe wzory okularów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 06, 2018 14:06    Temat postu:

Powrót do góry
buhaj

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że robię zakupy w necie. Po ostatniej wizycie u okulisty, znając wady poszczególnych gałek wszedłem na stronę https://eyewear24.net/product-pol-19416-Arnette-WHOOT-R-AN-6113-688.html i dobrałem odpowiednie szkła i oprawki, na wszystko 24-o miesięczna gwarancja i dostępne raty, polecam
Powrót do góry
kierame

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że robię zakupy przez internet. Można trafić na naprawdę niedrogie rozwiązania do domu. Ostatnio na Ceneo klosze i abażury kupowaliśmy z żoną.
Powrót do góry
wioletta-dabrowska1991

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście cenie sobie dobrą jakość i z ostatnich zakupów tutaj jestem wyjątkowo zadowolona. Coś do nowej koncepcji na kreacje zawsze na plus.
Powrót do góry
Trixie

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie życia bez zakupów w sieci. Dziś otrzymałam karmę dla kotów, wczoraj kosmetyki, a teraz oczekuję na buty https://www.czasnabuty.pl/product-pol-29614-ADIDAS-ZX-FLUX.html I zawsze dostaję taniej niż w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry
Marcinus_321

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię zakupy w internecie i już chyba nie potrafię inaczej. Obecnie nie mam czasu jeździć po stacjonarnych sklepach, więc taki sposób jest dla mnie najlepszy Razz
dracena11

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ostatnio zrobił "zakupy" w necie a raczej dokonał zakupu laptopa dla syna https://itnes.pl/notebooki-dell-vostro/dell-vostro-5468-n041vn5468emea01_1805-i5-7200u-14-fhd-4gb-ram-ssd-128gb-nvidia-gf-940mx-2gb-ddr5-win10-pro.html Podchodziłam do tego pomysłu bardzo sceptycznie, bo boję się takich zakupów bez oglądania sprzętu. Jednak mężulek miał nosa i kupił naszemu młodemu bardzo dobry komputer Smile
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ja sam tak robię. Przecież zamawianie kuriera online jest o wiele wygodniejsze, niż chodzenie po sklepach. Akurat z tym nie mam dobrych doświadczeń. Często traciłem pół dnia na jeżdżenie po mieście w poszukiwaniu potrzebnych mi rzeczy. Teraz mogę wszystko załatwić w ciągu kilku minut przez internet. Warto o tym wiedziećSmile
Powrót do góry
bakerdonald

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że interesuję się końmi moim ostatnim dużym zakupem przez internet był strój do jazdy konnej. Jestem bardzo zadowolony z mojego zakupu, ponieważ w stacjonarnym sklepie taki strój jest dwa razy droższy.
Powrót do góry
WrozbitaMario

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Wtedy można sobie wszystko przejrzeć i wiadomo co się kupuje Razz
jabłuszko

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój facet się śmieje, że ja nawet żyję w internecie Razz ale co ja mam zrobić skoro tam pracuję i spędzam praktycznie cały swój czas. Ale dzięki temu nie umnką moim oczom drobni oszuści i jakieś przekręty. Ostatnio sobie przeglądalam strony z odzieżą i tam weszłam na MArie Zelie. Niby wszystko ok, ale później sobie poczytałam komentarze o nich. I wiedziałam że coś zbyt pięknie to wygląda. Wzorują się na projektach innej marki i sprzedają póoźniej jako swoje produkty. Nie wiem jak oni chcą wzbudzić zaufanie wśród swoich obecnych no i przyszłych klientów
Powrót do góry
wiernyioddany

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w internecie dokonuję zakupów sporadycznie. właściwie tylko jeśli chodzi o zakup biletów na jakieś wydarzenia rozrywkowe, od czasu do czasu elektronika, która jest tańsza w necie niż w sklepach
Powrót do góry
kozisek

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często, olx, allegro, alliexpress, ebay. Nie jest to dla mnie problem.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba wszystko kupuje w internecie oprócz żywności Surprised . Dla mnie taka forma zakupów jest o wiele lepsza, bo wygodniejsza i też można znaleźć wiele produktów w bardziej korzystnej cenie jak w sklepie stacjonarnym. Ostatnio nawet na prośbę męża znalazłam w bardzo dobrej cenie rury gięte https://dlaelektrykow.pl/211-rury-giete-w-tym-peszel-elektroinstalacyjny . Nawet można znaleźć takie miejsca jak to.
Powrót do góry
Ewybe

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio coraz częściej kupuje w internecie bo jest taniej i wygodniej allegro olx itp to standard
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 27, 2018 08:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Następny
Strona 13 z 14
Skocz do: