Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odżywianie i dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dracena11

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz się odchudzać to powinnaś skorzystać z usług dietetyka https://ranking.abczdrowie.pl/s/dietetyk/bielsko-biala Tutaj masz ranking wielu lekarzy w Twoim mieście Smile baza jest szeroka zarówno w miasta jak i specjalistów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 18, 2018 14:35    Temat postu:

Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto równiez przemyśleć domową terapię z chlorellą. Nasz organizm przez to, co spożywamy, czym oddychamy, jest bardzo zanieczyszczony. Jedne z lepszych produktów widziałem na stronie http://biowitalni.pl/89-chlorella. Sądzę, że każdy z nas poczuje się lepiej, po takie kuracji. Nie jest ona droga, a skutki, oczywiście pozytywne utrzymują się dość długo.
Powrót do góry
Trixie

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i aktywność fizyczna, to może przynieść oczekiwane efekty. Na początek oczyszczenie organizmu z toksyn, nastepnie przeanalizowanie, co jemy i co nam zasadniczo przeszkadza w zdrowym zywieniu. Z czego powinniśmy zrezygnować. Pewnie większość uzna, że szkodzi mu cukier, szkodzi mając ogromny wpływ na zapadanie na cukrzycę, paradontozę, czy oczywiście nadwagę. Wprowadzenie słodzika, tym samy eliminując cukier wspomaga nasze starania o zgrabną figurę. Dla niezorientowanych w temacie aspartamu polecam poczytać https://kuchnia.wp.pl/aspartam-co-o-nim-wiesz-6054905542185601a
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda najważniejsza jest aktywność fizyczna, bieganie, pływanie, Do tego zdrowa dieta, warzywa i owoce. Warto też zastanowić się nad rezygnacją z cukru który jest wysokokaloryczny. Ja zastąpiłam go słodzikiem. Przeczytalam artykul http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/czy-aspartam-jest-rakotworczy-jakie-sa-skutki-uboczne-przyjm_41940.html Z którego się dowiedziałam że jest bezpieczny, odpowiednio przebadany. I jak wszystkie inne produkty trzeba używać go rozsądnie. A w krótkim czasie przekonałam się że świetnie wspomaga odchudzanie.
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Nie Maj 27, 2018 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym świecie każdy powinien przykładać do tego bardzo dużą wagę. Sposób odżywiania w bezpośredni sposób wpływa na Wasze zdrowie i życie. Właśnie dlatego jeśli chodzi o wędliny, to warto zaopatrywać się u takich dostawców jak Kiszeczka. W http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/jagniecina/ sami możecie sprawdzić, dlaczego będzie to najlepsze dla Waszego zdrowia. Nie bagatelizujcie tego.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś może wypróbował dietę koktajlową ? Dieta koktajlowa jest sycąca, zdrowa, oczyszcza z toksyn i pomaga stracić zbędne kilogramy. Sama planuję na taką przejść bo koleżanka od jakiegoś czasu pije szejk czekoladowy odchudzający. Szukałam go w necie i znalazłam ciekawe informacje o tym szejku, jego skład i opinie na stronie http://estiq.pl/choco-lite-opinie-efekty-jak-stosowac-jak-dziala-czekoladowy-szejk-odchudzajacy-i-czy-jest-wart-swojej-ceny/ .
Zawierają odpowiednio zbilansowane i dobrane ilości witamin i składników odżywczych, korzystnie wpływających na zdrowie podczas stosowanej kuracji odchudzającej.

Ostatnio zmieniony przez elabarbara dnia Pon Cze 25, 2018 10:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Anka12

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam ostatnio książkę słynnego Majewskiego od Deynn i powiem Wam że odżywianie i dieta to na prawdę coś na czym się chłopak zna.
Tikolrem

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno najlepiej jest się wybrać do dietetyka by mieć spersonalizowaną dietę. Tym sposobem mamy pewność co do efektu
Powrót do góry
Elone34

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio trafiłam na książkę dr Dąbrowskiej odnośnie diety oczyszczającej i zamierzam ją wprowadzić w swoje życie.
Reklama

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 11:30    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: