Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wesele nad jeziorem
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lakim34

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele nad jeziorem jest bardzo romantyczne.
Reklama

Wysłany: Pią Sty 26, 2018 09:38    Temat postu:

Powrót do góry
gryzelda85479

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba typowe marzenie każdej kobiety Razz. I dobrze bo takie coś musi być naprawdę fantastyczne i na bardzooo dłuuuugo zapaść nam potem w pamięć. A albumy z tego wesela to już do końca życia będą robił furorę Very Happy.
Tupcio

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym miejscu w Polsce można znaleźć fajny lokal na przyjęcie w tym nad jeziorem, pomoże Wam w tym ta wyszukiwarka http://www.lokale-wesele.pl/Bydgoszcz,miasto,sale_lokale_weselne.html szybko i sprawnie wyszukacie odpowiedni lokal na swoje przyjęcie. Każda sala posiada dokładny opis i zdjęcia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligator20

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Przecież teraz wcale nie jest trudno zorganizować wesele plenerowe. Dostępność hal namiotowych dascompany sprawia, że każdy może sobie na to pozwolić. Najlepiej zrobicie, jak sprawdzicie w https://dascompany.com jak wyglądają namioty na pożądaną przez Was liczbę gości i na tej podstawie podejmiecie decyzję.
Powrót do góry
Wiktoria28

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele nad jeziorem? Ale romantycznie! Kuzynka ponad pół roku temu urządziła wesele w plenerze. Przeżycia i wspomnienia niezapomniane! A sukienkę już masz i wiesz, jaką chciałabyś mieć fryzurę i makijaż? Powiem Ci, że jak byłam na tym weselu plenerowym to zachwycił mnie efekt poczynań wizażystki, cudownie przygotowała Kasię do ślubu. Wyglądała jak księżniczka. Wysoko i stabilnie upięte włosy, które trzymały się przez całą noc, a nieźle balowała Laughing i do tego skromny a zarazem elegancki makijaż. Poprosiłam ją, żeby zdradziła sekret, kto ją tak ładnie przygotował, to odpowiedziała, że pani Ania z Mobilnego salonu - www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-slubny-z-dojazdem-warszawa/. Doradziła mi, że jak będę brała ślub w przyszłości to, żebym koniecznie wzięła fryzjera z dojazdem w Warszawie, ułatwia to dużo spraw i oszczędza nerwy Cool
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś faktycznie był zainteresowany fotografem na ślub to warto zajrzeć tu: Bardzo fajne, klimatyczne sesje robią. Na stronce można sobie podejrzeć co nieco. Zdjęcia naturalne, zachwycające i na zawsze tak samo urokliwe. Pozostaniecie na zdjęciach takimi jakich widzi Was Świat.

Ostatnio zmieniony przez elabarbara dnia Pią Mar 09, 2018 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast wiecie już jak wystroicie swój samochód do ślubu i gdzie będzie kupować wszelkie akcesoria, dekoracje? Od znajomej słyszałam, że warto zajrzeć na akcesoria ślubne hurtownia pm-m.pl w ten sposób znajdziemy wszelkie produkt w bardzo korzystnych cenach. Najczęściej zaopatrują się u nich wszelkie kwiaciarnie, ale myślę że i ty będziesz mogła też dokonać zakupu u nich. Ja przynajmniej zapytałabym.
Powrót do góry
ograts

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest zadbać o odpowiednie udekorowanie wesela. Dlatego też każdemu polecam aby odwiedził tę stronkę: https://happenings.pl/ozdoby-styropianowe Smile
Powrót do góry
Debko

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy dobry czy zły, zalezy od pory roku pogody i tego jakich gości będziemy mieli podczas tej uroczystości. Nie wiem czy się orientujecie, ale możliwości zrobienia fajnego wesela jest naprawdę bardzo dużo. Posiłkujcie się takimi blogami - http://hotelnabloniach.pl/blog/dobrac-bukiet-slubny-oprawy-wesela/ ostatnio własnie ten artykuł o kwiatach i ich doborze do wesela dał mi sporo do myślenia.
Powrót do góry
junsa

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesele nad jeziorem to ciekawe rozwiązanie, ale ja bym jednak preferował gdzieś w górach
Malinka88itma

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez właśnie szykujemy się z mężem do ślub i szukamy dla niego odpowiedniego garnituru. Chciałam się was poradzić w związku z tym, co sądzicie o tego typu https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare/slubne garniturach szytych na miarę. Według was to dobry pomysł i chciałybyście aby wasi przyszli mężowie mieli taki na waszym ślubie?
Powrót do góry
kraxx44q

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wesele ma się odbywać nad jęzorem to moim zdaniem idealnie sprawdzi sie w takiej aranżacji filmowanie z powietrza. Film z takiej uroczystości nakręcony z drona z lotu ptaka, na prawdę może być moim zdaniem widowiskowy i warto sie takim rozwiązaniem zainteresować!
Powrót do góry
bereu

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele w takim miejscu to fantastyczny pomysł
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 19:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: