Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ermelinda28

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 23:11    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Czy warto rozglądać się u http://arbetdeweloper.pl/ za czymś swoim? Szukam takiego nie za dużego mieszkania w takiej spokojnej okolicy, gdzieś koło Wrocławia. Znacie te osiedla od tego właśnie dewelopera?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 04, 2018 23:11    Temat postu:

Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam teraz mieszkań dla pracowników, dla brygady z mojej firmy, Szef prosił mnie o znalezienie w Warszawie i znalazłam http://www.apartamenty-magnolie.pl/odkryj/ Bardzo podoba mi się oferta tych apartamentów. Mam nadzieje że szefo podzieli mój entuzjazm. I doceni moje starania Smile
Powrót do góry
janeczzka

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj, może sprzedaje mieszkanie osoba prywatna i uda Ci się coś urwać z ceny
Malinka88itma

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem opłaca się tylko kupować mieszkania od dewelopera. Zobacz sobie na przykład na te realizacje http://orion.lublin.pl/inwestycje . Moim zdaniem osiedla na jakich są te mieszkania są w świetnej lokalizacji i super byłoby mieszkać w takim miejscu!
Powrót do góry
mczay

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując mieszkanie, trzeba je odpowiednio urządzić… Najwięcej problemów sprawia kuchnia. Chcąc cieszyć się kuchnią urządzoną w dobrym stylu, proponuję wystrzegać się błędów, które popełnili inni. Można o nich przeczytać pod adresem http://www.puwn.pl/kuchnia-w-bloku-najczestsze-bledy-popelniane-podczas-jej-urzadzania/
Powrót do góry
omena

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Wrocław to akurat możliwości jest sporo, a widziałaś to nowe osiedle Atala na Różance? Jest ładnie położone, blisko rzeczy, wśród zieleni, tam szukaj mieszkania jak chcesz spokojnej okolicy
Powrót do góry
jagga

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego wymarzonego mieszkania szukałam prawie rok Smile Wiadomo, że deweloperów jest sporo ale zależało mi na mieszkaniu nowym ale już wykończonym pod klucz. W końcu udało mi się trafić na ofertę firmy NMSzczecin. To był strzał w 10 Smile Od 2 miesięcy jestem właścicielką swojego pierwszego, wymarzone M Smile Cały proces zakupu przebiegł bardzo sprawnie, umowa przejrzysta i zrozumiała. Ceny atrakcyjne a jakość wykonczenia mieszkania - super!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2018 13:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: