Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co kupićna prezent na 18 urodziny?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakerdonald

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 11:17    Temat postu: Co kupićna prezent na 18 urodziny? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Potrzebna uwaga i ewentualnie dodatkowy namiar na bluzki z własnym nadrukiem na urodziny kumpla. Co oczekujecie o tego modelu prezencie?

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2018 11:17    Temat postu:

Powrót do góry
karola70

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to do robienia prezentów dobra nie jestem, za to zawsze lubię komuś zrobić jakaś imprezkę urodzinową, po prostu wyręczyć solenizanta,żeby przyszedł "na gotowe" Zawsze upieke coś dobrego, zrobię pyszne jedzenie, drinki do tego, do drinkow oczywiście musza być słomki https://godanparty.pl/ musza tez być balony is erpentyny Wszystko musi być przemyślane, zaś goście mają przynieść prezenty. Prezenty to nigdy nie była moja mocna strona, taka jż moja natura Smile
Powrót do góry
Debko

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektórzy idą bardzo po najmniejszej linii oporu i nie bardzo przejmują się tym co zamówią. Macie dostępnych bardzo dużo fajnych gadżetów na urodziny i praktycznie każdą okazje w sklepach, które są dedykowane prezentom - https://floper.pl/prezent-na-urodziny-c15 tutaj przykład urodzin czy to nie prościej w ten sposób znaleźć coś orygialnego? Floper akurat to jeden z moich ulubionych stale pojawia się coś nowego w ofercie.
Powrót do góry
Tikolrem

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz się z kim złożyć to koniecznie przemyśl wykupienie wycieczki zyjazdu na obóz młodzieżowy 2018, w ten sposób unikniesz dawania kolejnego "śmiesznego prezentu na 18stke" który przestaje być potrzebny wraz z jego wręczeniem. Dając solenizantowi wycieczke na prezent przede wszystkim sprezentujesz przygodę i niezwykłe wspomnienia
Powrót do góry
bluemoon

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie na takiej bluzce umieścić jakiś spersonalizowany napis no i pamiętać żeby koszulka była dobrej jakości, a nie z jakiegoś nieprzepuszczającego powietrza materiału.
Powrót do góry
Malinka88itma

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli chodzi o prezenty dla dziewczyny to świetnie sprawdzi się jakaś biżuteria lub dodatek do stroju. Spory wybór takich rzeczy znajdziecie na przykład w sklepie Pakamera, w którym ja bardzo często robię zakupy i na prawdę jest tam w czym wybierać!
Powrót do góry
molinka

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej kupić dziewczynie jakieś akcesoria na przykład do laptopa jak taka torba skórzana https://itnes.pl/torby-i-plecaki-lenovo/thinkpad-executive-leather-case-4x40e77322.html Na pewno to lepsze niż kwiaty czy czekoladki a i praktyczniejsze. Poza tym laptop będzie bezpieczny w takiej torbie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arnimak

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, może jakieś gadżety sportowe, co o tym sądzisz? Albo jakieś ładne buty Smile
majlena

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie koszulki to moim zdaniem dosyć oklepany prezent. Może lepiej postawić jednak na coś bardziej oryginalnego?
julian2222

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na 18 urodziny jest kupno takiego dużego wina dwu metrowego z napisem 18. Taki prezent dałem mojemu siostrzeńcowi i był zadowolony.
cidan

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jest kupić coś oryginalnego, ja bym pomyślał na przykład o jakimś fajnym zestawie biżtueri
dracena11

PostWysłany: Pon Lip 30, 2018 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezenty to warto rozejrzeć się tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kozaki-damskie_Kozaki-zamszowe-575.html znajdziesz tu bardzo ciekawą ofertę na buty zimowe i nie tylko. Tutaj akurat wrzucam Ci w podgląd buty kozaczki zamszowe, ale oferta opiewa prawie każdy styl, warto się rozejrzeć bo ceny są bardzo atrakcyjne, na każdą kieszeń.
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezent to moze warto odwiedzić ten salon optyczny warszawa taki salon optyczny ma w swojej ofercie wiele ciekawych modnych okularów. Jezeli obdarowywana osoba lub okulary przeciwsłoneczne np to w tym salonie optycznym w warszawie znajdziesz ich bardzo dużo.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 15, 2018 09:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: