Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drogeria interetowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DiStrzalka

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej sklepów daje nam możliwość zakupów przez internet i to jest naprawdę świetne. W niektórych drogeriach można również zamówić dane produkty i odebrać je spakowane w sklepie stacjonarnym obok naszego domu jeśli nie chcemy płacić za przesyłkę.
Reklama

Wysłany: Pon Mar 05, 2018 11:12    Temat postu:

Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, zgadza się... Dzisiaj internet dał nam na prawdę ogromne możliwości. Ja bardzo sobie cenię drogerię Puderek, bo mają tam sprawdzone i bezpieczne kosmetyki oraz najróżniejsze akcesoria. Właśnie upatrzyłam sobie naturalny krem do twarzy marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6256-mizon-black-snail-all-in-one-cream-wielofunkcyjny-krem-ze-sluzem-slimaka-afrykanskiego-75-ml.html . Z tego co wiem krem ujędrnia i spowalnia procesy starzenia się skóry, rozjaśnia blizny i zwęża pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin12

PostWysłany: Pią Mar 16, 2018 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drogerie internetową to ostatnio szukając oleje naturalne natknęłam się na Papatkę. Niektóre oleje wykazuje działanie przeciwzapalne (porównywalne z aktywnością aspiryny w dawce 100 mg/kg), przeciwbólowe, a także ochronne na miąższ nerek i wątroby. Dzięki niemu oleje z czarnuszki, podobnie jak same nasiona, wykazuje potencjalne działanie przeciwnowotworowe. Jak dotąd nie wiedziałem o takich właściwościach kosmetyków, a wy ?
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Skoro można takie rzeczy załatwić przez internet i mieć identyczne produkty znacznie taniej, to ja jestem jak najbardziej na "tak". O dostawę nie musicie się martwić, bo wiem, że fedex polska dostarcza teraz paczki w tempie ekspresowym. Zresztą sami zajrzyjcie na Furgonetkę, gdzie możecie się o tym wszystkim przekonać.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super jakości kosmetyki naturalne to te, których używa moja mama. Są to polskie produkty najwyższej jakości Calluna Medica. Na jej dojrzałej cerze widać niezwykłą efektywność naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego. Co jakiś czas też stosuje biocelulozową maseczkę liftingującą SZWAJCARIA. Do mojej skóry też mają w ofercie specjalny krem, dlatego muszę go jak najszybciej wypróbować.
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o drogerie internetową to polecam Ci sprawdzić ofertę na lacoste essential 125 ml https://perfumeriaife.pl/pl/p/LACOSTE-ESSENTIAL-EDT-125-ML-TESTER/49 Jest to bardzo odbry perfum dla mężczyzn w każdym wieku. Lacoste essential 125 ml będzie idealny ponieważ perfum jakim jest lacoste essential 125 ml jest perfumem bardzo wysokiej półki którą naprawdę warto przetestować.
Powrót do góry
marek454

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo dużo przedmiotów kupuję w drogerii internetowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagga

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrą hurtownię internetową to osobiście polecam MIMARI https://mimari.com.pl/. Zamawiam tam regularnie i kosmetyki i urządzenia kosmetyczne i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Szeroka oferta, dobre ceny i szybka realizacja zamówień Smile
Powrót do góry
allIneed4

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za polecone stronki, jest w czym wybierać Smile
Michalinka

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera, to nie znam zbyt wielu typowych drogerii internetowych, jedynie strony tych, widzianych w mieście. Dopiero poszukuję takich punktów i jak na razie natknęłam się na Kosmetyki Kelly, będące częścią całego butiku. Jeszcze nie próbowałam ich produktów, ale sądzę, że każda szanująca się kobieta biznesu i pani domu znajdzie tam coś dla siebie. Mówię to, bo przejrzałam oferty i sama bym się tam spokojnie ubrała . Na zakupy jednak muszę poczekać, ponieważ wypłata została rozlokowana na inne wydatki.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 21:20    Temat postu: Kongres Biogospodarki 2018 Odpowiedz z cytatem

Smile)))
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 21:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: