Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wybielanie zębów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulig464

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie w Medicumdent - klinika stomatologiczna lublin . Super opcja. Samemu nie doprowadzi się zębów, konieczne są tego typu zabiegi, ważne żeby miejsce było sprawdzone i zatrudnieni byli profesjonaliści Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 13, 2018 10:47    Temat postu:

Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, zgadzam się z przedmówczynią, która pisała i piaskowaniu. Istnieje też drugi zabieg- skaling, czyli usuwanie kamienia. Po takich zabiegach wykonanych na przykład w Lux-Dent we Wrocławiu może okazać się, że wybielania już nie potrzebujesz! Może warto spróbować zacząć od tańszych zabiegów?
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że wybielanie moim zębom nie pomoże. Pojawiły mi się jakies plamy. Postanowiłam poszukać stomatologa z medycyny estetycznej. Skorzystałam z wyszukiwarki https://ranking.abczdrowie.pl/s/stomatolog/opole Już po chwili miałam listę najlepszych stomatologów. Sprawdziłam specjalizacje, dostępne terminy i ceny za usługi. Teraz czekam na wizytę. Ta wyszukiwarka, bardzo mi pomogła.
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób będziecie wybielać Wasze zęby. W dzisiejszych czasach można to bez problemu wykonać we własnym domu. Przy czym trzeba podejść do tego tematu mądrze. Najlepiej zastosować się do zaleceń Style White z https://www.stylewhite.pl/jak-wybielic-zeby To najlepszy sposób na to, by odpowiednio zadbać o Wasze zęby.
Powrót do góry
baretarty

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to jest w ogóle bezpieczne?
nosleep

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wybielanie zebow jest bezpieczne? Tak, o ile robi to dobry dentysta. Nie ma zadnego ryzyka przeciez - mozesz o tym poczytac np tutaj - to klinika w Krakowie, ktora takze zajmuje sie m.in. medycyna estetyczna. Raz na jakis czas mozna smialo wybielac zeby - efekt jest piorunujacy.
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z usług wroclaw-dentysta.com.pl. Mają szeroką gamę usług w ofercie, nie tylko wybielanie. Polecam
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

/////////////////////////////////
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobrego stomatologa to polecam implanty warszawa Ten gabinet stomatologiczny wykonuje implatny w warszawie oraz inne zabiegi dentystyczno stomatologiczne. Implanty w warszawie to zabieg wykonywany przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Warto zapoznać sie z tym gabinetem szukając dla siebie.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze chciałam mieć idealnie śnieżne ząbki, ale taki efekt jest ciężki do utrzymania prawda? Próbowałam już różnych past jednak wydają się one mało skuteczne. Niedawno odkryłam jednak takie nakładki https://www.wapteka.pl/iwhite-instant-nakladki-wybielajace-do-zebow-10-sztuk-5202,p . Co o nich myślicie? Czy ktoś z was może je stosował? Jaki jest efekt ich stosowania? Dla mnie to praktycznie nowość, dlatego tak się pytam...
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie pięknych ząbków jest na pewno celem każdego z nas. Dlatego też na pewno warto zapewnić sobie zarówno odpowiednią szczoteczkę do zębów, jak i dobrą pastę. Szeroki wybór takich produktów znajdziemy na http://dentystapoleca.pl/ , przy czym ceny w tym przypadku są nader przystępne.
Powrót do góry
Michalinka

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 11:08    Temat postu: Zęby Odpowiedz z cytatem

Wybielanie zębów to sztuka, która niestety nie należy do najtańszych, jeśli pojedziemy zapytać o to specjalistę. Wcześniej rzecz jasna trzeba też wyleczyć wszystkie zęby, by móc poddać się zabiegowi. Dużo taniej wychodzi kupowanie dobrej jakości past w aptekach takich jak https://www.apteka-melissa.pl . One również, stosowane co najmniej dwa razy dziennie mogą dać niesamowity efekt wybielania. Oczywiście nie sprawią, że zęby będą jak śnieg, ale staną się znacznie bielsze w porównaniu z poprzednim stanem.
Powrót do góry
czamel

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poradzi mi ktoś dobrą pastę do zębów która wpływa na ich kolor?
Aleksan

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliście może nakładane licówki na zęby? Nie jestem pewna czy się na nie zdecydować. Mam na oku nowoczesne centrum stomatologiczne Dental Team https://dental-team.pl/uslugi/stomatologia-estetyczna/ i planuję się w tym celu do nich wybrać. Jest tam ambitny zespół wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają duże doświadczenie. Oni z pewnością trafnie mi doradzą.
Powrót do góry
Aldonna

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposoby na wybielanie zebów sa różne ale najskuteczniej i najszybciej zrobicie to w gabinecie stomatologicznym. Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w krakowie w gabinecie doktor Świątkowskiej. Tam zeby wybiela się przy pomocy lampy Beyond. To bardzo prosta i skuteczna metoda, która nie niszczy zębów. Efekty widoczne sa po pierwszym zabiegu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 19, 2018 13:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: