Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklep
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aligator20

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że teraz jest wiele możliwości na to, by robić zakupy bez wychodzenia z domu i oszczędzania za każdym razem. Podpowiem Wam, że bardzo dobrze w tej kwestii sprawdzają się przesyłki krajowe poczta polska. Ja dzięki skorzystaniu z takich usług oszczędzam sporo pieniędzy każdego miesiąca. Warto o tym pomyśleć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 06, 2018 08:41    Temat postu:

Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda że teraz by zrobić zakupy nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy poszperać w internecie by znaleźć ciekwe oferty np ta https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-1284903861-jesien-zima.html
Bardzo dobra oferta butów damskich na zimę. Różne wzory i kolory. No i co waażne ceny promocyjne.
Powrót do góry
grzes55

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebowałbym się Was w pewnej sprawie poradzić. Mam zagwozdkę z doborem jakiegoś sprawdzonego sklepu online z odzieżą. Chodzi mi o dobry relacja jakości do ceny. Trafiłem przy tej okazji na ofertę portfel damski mały. Czy jest to według Was alternatywa warta atencji?
Powrót do góry
mysia

PostWysłany: Pią Sie 31, 2018 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy internetowe dają teraz więcej możliwości. Łatwiej wyszukać konkretne rzeczy, jak w moim przypadku wybrane tytuły podręczników https://www.taniaksiazka.pl/infos-2a-podrecznik-z-cwiczeniami-z-plyta-cd-kurs-podstawowy-nina-drabich-p-307295.html i możemy liczyć na niższe ceny. Nawet z przesyłką jest to opłacalne
Powrót do góry
Tikolrem

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy rzeczywiście jest naturalnie
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu znalazłam bardzo fajną strone z butami którą polecam odwiedzić http://noevision.pl/dla_niej/sandaly.html Znajdziesz tutaj bardzo fajne sandały skórzane, mi sie one bardzo podobają, chce sobie takie sprawic, ponieważ pracuje w sklepie i troche dziwnie wyglądam w kozakach.
Powrót do góry
rozyczka26

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym domu w internecie zamawia się najczęściej elektronikę, albo odzież. Z racji, że mam dwie córki śmiem twierdzić, że ubrań kupujemy chyba nawet częściej. Przetestowałam już wiele sklepów i do tej pory obyło się bez większych rozczarowań. Mam swój sposób, który polega na wybieraniu sklepów sprawdzonych przez znajomych. W ten sposób odkryłam na przykład https://dstreet.pl/pol_m_Przekroje_Women_Kurtki-Parki-Damskie-1068.html który ma w swojej ofercie śliczne kurtki.
Powrót do góry
nabzi

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki sklep to super sprawa, staram się w takich robić bardzo często zakupy i jestem ztego bardzo zadowolony zawsze
molinka

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi ostatnio wpadł w oko sklep który oferuje bardzo ładne płaszcze https://brendi.pl/pol_m_Odziez-damska_Kurtki-i-plaszcze-zimowe_Parki-zimowe-damskie-197.html Sprawdzał ktoś juz ten brand? mi sie spodobało kilka modeli ale najbardziej ten różowy z wykończeniem futerkowym. Ceny są bardzo niskie jak na klase tych produktów zazwyczaj takie płaszcze widuje sporo drozsze, stąd moje zaciekawienie tą firmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
robertchr

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne produkty kupuję u siebie w mieście na bazarku, nie wiem czego mógłbym się spodziewać po produktach zamówionych z internetu
Reklama

Wysłany: Wto Lis 06, 2018 19:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: