Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to alergia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heniutek

PostWysłany: Sro Maj 23, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się może, gdzie w warszawie wykonać testy alergiczne? Zależy mi na sprawdzonym laboratorium. Słyszałem o przypadkach różnych badań, które trzeba było powtarzać, bo wyniki wychodziły sfałszowane. Chciałbym tego uniknąć, dlatego poszukuję miejsca godnego zaufania. Jakieś propozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 23, 2018 09:46    Temat postu:

Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zrobić testy skórne i testy z krwi. ja robiłam te i te. Alergie są różne i też różnymi sposobami do wykrycia. Jak Ci alergie uprzykrzają życie to kup sobie do domu oczyszczasz powietrza https://najlepszefiltry.pl/oczyszczacze-powietrza Na pewno poprawi jakość Twojego funkcjonowania.
Powrót do góry
lonol

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musisz iść do lekarza i się zbadać, bez tego nie będziesz w stanie nic powiedzieć na temat tego czy to alergia czy nie
klara435

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać się do lekarza i zrobić sobie teksty, wtedy mamy pewność, na co jesteśmy uczuleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wegielek

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, tylko problem polega na tym, że często na takie wizyty u specjalisty trzeba długo czekać. Zanim będzie wizyta to naprawdę człowiek może się niesamowicie namęczyć z alergią. Jest świetny preparat, który dostaniesz w aptece, nazywa się Allergoff Spray (tak wygląda: https://allergoff.pl/), ma bardzo długie działanie, więc spróbuj go zastosować w swoim domu. Wystarczy spryskać materace, meble tapicerowane, łóżko, czy dywany. Jeżeli objawy znikną, to będziesz wiedziała, że to wszystko było spowodowane alergią. Warto go stosować nawet zapobiegawczo, aby uchronić siebie i swoją rodzinę przed wszelkimi alergenami.
Powrót do góry
SharonAdele

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy alergiczne można wykonać w każdej placówce, gdzie znajduje sie alergolog. I tyle. Pierwszym wskaźnikiem do tego, że jest alergia jest podwyższone IgE. Potem testy alergiczne na które trzeba sie umówic. U mojej córki wyszło uczulenie na kurz, roztocza oraz grzyby. W domu mam oczyszczacz powietrza https://goodair.pl/oczyszczacze-powietrza/sharp-kc-d40euw?from=listing&campaign-id=15&q=sharp+kcd+40+euw Bardzo go polecam w walce z alergią. Muszę go w ogóle umyć dzisiaj. Po 3 miesiącach użytkowania trzeba małą konserwacje przeprowadzić Wink
Powrót do góry
okinakis

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pozostanie wam nic innego jak wykonać odpowiednie testy alergiczne, to da wam odpowiedź na to pytanie. Ja teraz zastanawiam się nad pójściem do okulisty. Znalazlam już na stronie https://blikpol.pl/operacja-zacmy profesjonalny dobór soczewek kontaktowych, a także i operacje na problemy ze wzrokiem, także i na zaćmę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 13, 2019 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: