Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zegarek klasyczny czy smartwatch
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trixie

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że na co dzień ubieram się bardzo kobieco, smartwatch do mnie chyba zbytnio nie pasuje. Wolę tradycyjne zegarki damskie. Znam zresztą niezły sklep w którym można za niską kwotę kupić bardzo ładny zegarek. Sklep nazywa się Kasandra https://kasandra.com.pl/zegarki-damskie-c-345.html Trudno się im oprzeć. Same nowe modele. Co się tylko na rynku pokaże, zaraz mają. Tak samo, gdybyście szukali cos z biżuterii sztucznej, warto do nich zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sty 19, 2019 20:45    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już kwestia gustu. Jeśli zależy Wam na dobrym i modnym wyglądzie, to może warto postawić na takie rozwiązania, jakie można znaleźć w https://niwatch.pl/zegarki-damskie Mi one bardzo przypadły do gustu, chociażby dlatego, że pasują każdej kobiecie. Zresztą, same to sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gawel1980

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie ma ,

Witam was wszystkich Smile. Pytanie jest dość trudne ze względu na rozmaite zainteresowania ludzi. Ja osobiście nie mam nic przeciwko smartwatch lub smartband czy klasycznym zegarkom analogowym na baterie lub nakręcanym mechanicznie.
To po prostu zależy od okazji na przykład : ja mam zegarki męskie na bransolecie, na pasku, kwarcowe oraz smartbanda i smartwatcha. Cyfrowych używam na co dzień i do fitnessu a klasyczne na różne okazje i imprezy okolicznościowe.

Dobrze jest mieć Więcej !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 21:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: