Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co kupićna prezent na 18 urodziny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcelii94

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na 18 urodziny może być zafundowanie kursu prawa jazdy! Ja otrzymałem taką możliwość od znajomych (złożyli się w kilkanaście osób). Zdawałem przyśpieszony kurs - prawo jazdy Bytom w Szkoła Jazdy Zebra co dało mi możliwość jeszcze szybszego zdania prawka Cool Świetny prezent dla kogoś kto nie może się doczekać swojego pierwszego razu za kółkiem. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 12, 2019 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
menko

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Smile prawdopodobnie pomyślę o tym kiedy mój bratanek skończy 18.
Powrót do góry
molinka

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla swojej siostrzenicy chce kupić jakieś fajne buty tutaj https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html znajoma poleciła mi ten sklep , jak dla mnie jest super. Mają tam szeroki asortyment i do tego ceny bardzo atrakcyjne. Na pewno bardzo się ucieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
graynkag

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Zbliża sie nieubłagalnie 18 mojej chrześnicy...
wir77

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno juz masz wiele, propozycji które mozesz wykorzystać ^^ zawsze warto zapytac co komu pasuje i co komu odpowiada ^^ moze akurat któres z https://butymodne.pl/meskie-american-club-c532.p13.html bedą akurat jako prezent??? Praktyczne prezenty sa najlepsze, anjabardziej trafione i poprostu okk Very Happy Very Happy
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam fajny prezent dla kuzynki, chce jej kupić takie okulary przeciwsłoneczna https://iokulary.pl/product-pol-31307-Okulary-przeciwsloneczne-Emporio-Armani-EA-4119-569913.html na pewno bardzo się ucieszy z takiego prezentu, okulary są bardzo znanej marki. Może przy okazji wybiorę jakieś dla siebie, mają tam bardzo atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
filoma1

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry prezent to taki, ktory daje radosc Czasem to moze byc spedzenie czasu z druga osoba, a czem plecak z merg.pl Very Happy Prawda jest taka, ze wszystkie formy prezentu sa dobre, jesli druga strona jest z nich zadowolona Wink Spedzac czas na pewno wiesz jak, ale co z plecakiem? Moze zaciekawi Cie ten model:

I co Ty na to??
Powrót do góry
Wretchedo

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że kumpel niedługo po 18-tce będzie zdawał egzamin na prawo jazdy. A każdemu świeżo upieczonemu kierowcy przyda się alkomat z atestem. Na Promil-Lab https://www.promil-lab.pl/alkomaty/alkomaty-z-atestem można takie rzeczy znaleźć, choć trzeba przyznać że nie są to najtańsze urządzenia. No ale zawsze da się zrobić zrzutkę wśród rodziny/znajomych Wink
Powrót do góry
Trixie

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam ile radości wywołała córka swojej koleżance rówieśnicy na 18 urodziny kupując jej koszulkę z własnym nadrukiem https://tshirt-gallery.pl/ Prezent okazał się być na tyle wyjątkowy, że koleżanka zrobiła sobie w tej koszulce sesję fotograficzną Very Happy Trzeba przyznać, że pomysłową mam córkę. Nadmienię, że nie jest to duży wydatek, zatem pewnie wiele z mam podsunie dzieciom ten pomysł.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 14, 2019 17:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: