Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alexa555

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu kupiłam swoje pierwsze auto i jestem bardzo zadowolona z użytkowania. Wydaje mi się, że marka volkswagen jest jedną z najlepszych. Kolega podpowiedział abym zainwestowała w dywaniki gumowe t5 bo tak bez to brzydko wygląda. Dobrze, że to zrobiłam bo zabezpieczają one przed brudem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 07, 2019 11:03    Temat postu:

Powrót do góry
Trixie

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobieracie oferty OC do samochodu? Dla mnie do niedawna była to czarna magia. Oferty zmieniały sie praktycznie każdego miesiąca. Trudno sie było połapać. A przecież każdy pragnie zapłacić najmniej, a dostać w polsie sporo. Zatem jak to zrobić? Dopiero znajomi podpowiedzieli mi, jak wyszukać najtańsze OC. Dali mi namiar na porywnywarkę ubezpieczeń https://przewodnikubezpieczeniowy.pl/ubezpieczenie-oc/najtansze-oc/ Proponuję ją Wam, ponieważ u mnie sprawdziła się rewelacyjnie.
Powrót do góry
susan12

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natrafilem na bardzo interesującą oferte skupu samochodów w Warszawie na skup aut. Skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony. Nie było zadnych problemów, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez rzadnych problemów.
Powrót do góry
menko

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O każdy samochód należy dbać, bynajmniej ja jestem takiego zdania. Teraz na rynku dostępna jest cała chemia samochodowa czy profesjonalne kosmetyki samochodowe, które znacznie to ułatwiają. Wystarczy poświęcić chwilę i poprzeglądać strony w sieci. Można znaleźć również rankingi, które czasami znacznie ułatwiają podjęcie decyzji dotyczącej konkretnego produktu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 23, 2019 08:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: