Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alexa555

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu kupiłam swoje pierwsze auto i jestem bardzo zadowolona z użytkowania. Wydaje mi się, że marka volkswagen jest jedną z najlepszych. Kolega podpowiedział abym zainwestowała w dywaniki gumowe t5 bo tak bez to brzydko wygląda. Dobrze, że to zrobiłam bo zabezpieczają one przed brudem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 07, 2019 11:03    Temat postu:

Powrót do góry
Trixie

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobieracie oferty OC do samochodu? Dla mnie do niedawna była to czarna magia. Oferty zmieniały sie praktycznie każdego miesiąca. Trudno sie było połapać. A przecież każdy pragnie zapłacić najmniej, a dostać w polsie sporo. Zatem jak to zrobić? Dopiero znajomi podpowiedzieli mi, jak wyszukać najtańsze OC. Dali mi namiar na porywnywarkę ubezpieczeń https://przewodnikubezpieczeniowy.pl/ubezpieczenie-oc/najtansze-oc/ Proponuję ją Wam, ponieważ u mnie sprawdziła się rewelacyjnie.
Powrót do góry
susan12

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natrafilem na bardzo interesującą oferte skupu samochodów w Warszawie na skup aut. Skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony. Nie było zadnych problemów, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez rzadnych problemów.
Powrót do góry
menko

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O każdy samochód należy dbać, bynajmniej ja jestem takiego zdania. Teraz na rynku dostępna jest cała chemia samochodowa czy profesjonalne kosmetyki samochodowe, które znacznie to ułatwiają. Wystarczy poświęcić chwilę i poprzeglądać strony w sieci. Można znaleźć również rankingi, które czasami znacznie ułatwiają podjęcie decyzji dotyczącej konkretnego produktu.
Powrót do góry
okinakis

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji zakupu samochodu może warto także przemyśleć zakup bagażnika samochodowego. Zajrzyjcie sobie tu na stronkę http://www.amos.auto.pl Na pewno ich propozycje bagażników na pewno świetnie się sprawdzą w wielu przypadkach do różnych aut.
Powrót do góry
Doll

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ menko
Zobacz sobie, co znaczy słowo bynajmniej, bo się trochę ośmieszasz.
emilianka

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż ja jestem szczęśliwą posiadaczką ferrari i uważam, że ta marka samochodu nie ma sobie równych. Oczywiście z mężem mamy obsesję na punkcie naszego auta więc oprócz regularnego mycia to bardzo długo szukaliśmy sprawdzonego serwisu samochodowego, który zajmuje się autami z wyżej półki. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na panów z alda motors i to był strzał w 10! Gdyby ktoś chciał to link do ich strony: http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-slask/, wiemy ile nam zajęło szukanie dobrego mechanika. Osobiście polecam bo Panowie wiedzą jak traktować takie samochody, jak do tej pory się na nich nie zawiodłam, a widać, że mają ogromną wiedzę o swojej pracy bo też nieraz wsparli nas bardzo sensowną radą.
Powrót do góry
Intelligent

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z serwisami samochodowymi bywa różnie, zwłaszcza że oceniają trochę na szybko. Gdyby w pakiecie usług były zawsze analizy wytrzymałościowe http://komes.pl/obliczenia-analizy-mes-wytrzymalosciowe, to aut by się tak szybko nie zajeżdżało, bo każdy by wiedział na co może sobie pozwolić.
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wykupiłaś już ubezpieczenie? Jeśli nie polecam ubezpieczenie samochodu oc szczecin.
Powrót do góry
susan12

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest obecnie coraz więcej firm oferujących ubezpieczenie OC , jednak te oferty znacznie sie od siebie roznią. Cena zależy głownie od parametrów samochodu i ilosci dodatków w ubezpieczeniu . Na stronie https://zambrow.org/artykul/kalkulator-oc-czy/646998 znajdziecie wiele porad związanych z wyborem ubezpieczenia.
Powrót do góry
michalczajkowski

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie jest ważne, bo jak coś się stanie to zawsze możemy choć trochę poczuć się pewniej. Bezpieczeństwo możemy sobie poprawić zapewniając odpowiednie elementy serwisowe samochodu. Pilnowanie wymian oleju (ja wymieniam co roku, nie patrząc na limity km) i innych płynów, robienie napraw na bieżąco. Do tego w swoim Peugeot po każdej zimie wymieniam wycieraczki. Obecnie mam Dipp https://www.dipp.pl/wycieraczki-peugeot-c-83149.html i sobie chwalę. Kilka razy spotkałem się z pytaniem, czemu co roku, po zimie je wymieniam. Bo to jest przecież normalny element eksploatacyjny, który traci swoje właściwości. A jakby nie patrzeć zapewnia bezpieczeństwo (dobrą widoczność na drogę).
Powrót do góry
zetal

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o fordach, warte są uwagi?
Powrót do góry
piegowatta

PostWysłany: Sob Sie 10, 2019 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przy okazji tematu motoryzacji także zainteresujecie się bagażnikami samochodowymi? Mi te nie raz już uratowały skórę Smile W firmie https://auto-carrier.pl można postawić na fajną opcje - wynajem bagażników z firmy Thule. Może to was również zainteresuje.
Powrót do góry
mazar

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wam, potrzebuję wypożyczyć samochód i nie wiem gdzie najlepiej to zrobić, słyszałem ostatnio opinie, że ta wypożyczalnia https://interfleet.pl/wynajem-samochodow-katowice jest w miarę dobra i mają dobre samochody, myślicie, że warto właśnie tam czy racze nie?
Powrót do góry
arlok

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemano wszystkim
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 22, 2019 10:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: