Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

podróże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kordi33

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 04:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już dłuższy czas myślę by spędzić wakacje na bali z żoną, jest tam bardzo pięknie. Znalazłem już nawet ciekawą ofertę na Duabena związaną z takim wyjazdem i właśnie rozmyślamy nad tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 10, 2019 04:18    Temat postu:

Powrót do góry
Milosz5

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście dzisiaj wyjazdy z dziećmi też mogą być przyjemne i bezproblemowe. Dobrze widać to na przykładzie takich miejsc jak chociażby Hotel Fajkier. W http://www.hotelfajkier.pl/dla-dzieci możecie wyczytać, jakich atrakcji może spodziewać się tam cała rodzina. Na pewno nikt nie będzie się nudził.
Powrót do góry
menko

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowując się do podróży warto zastanowić się również nad odpowiednim ubezpieczeniem. Porównaj sobie różne oferty i dopiero wtedy podejmij decyzję, na które warto się zdecydować. Pamiętaj, że nie cena jest najważniejsza. Najważniejsze jest to, żeby w razie jakiegoś zdarzenia być objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Z miejsc sprawdzonych zobacz sobie tutaj https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/francja . Sam link dotyczy konkretnego kraju, jednak jak zajrzysz to się przekonasz, że możliwości ubezpieczania jest naprawdę sporo.
Powrót do góry
Dekinryn4

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o ubezpieczeniu turystyczn

Ostatnio zmieniony przez Dekinryn4 dnia Pon Maj 06, 2019 17:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
RafalM

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 05:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś wyżej wspomniał, ciekawą opcją jest Wycieczka na Bali piękne miejsce z interesującą kultura i piękną bujną roślinnością.
Naprawde jak ktoś chce porzadnie wypoczać to polecam. Dużo można się dowiedzieć ze strony Duabenua
Powrót do góry
stecskowa

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróże po Polsce także bardzo fajnie się sprawdzają. Ja bardzo lubie wycieczki rowerowe. Co do tych to mogą się wam fajnie sprawdzić bagażniki samochodowe od https://auto-carrier.pl Będziecie mogli łatwo i wygodnie przewieźć swoim autem rowery
Powrót do góry
matorlik67

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię jeździć do Chorwacji, zwykle także przebywamy w Medjugorje, nawet całą rodziną, radosna, budująca atmosfera tam ale wcześniej trzeba poznać historię miejsca.
Trixie

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to, wszyscy szukają tanich wakacji, nie zważając na wet na ubezpieczenie turystyczne, które nawet jeśli jest w pakiecie, to bardzo okrojone. W zeszłym roku wyjeżdżając do Chorwacji również kupiłam takie rozszerzone, bo to nigdy nic nie wiadomo. Możecie poczytać o tym w tym artykule https://sadeczanin.info/reklama/ubezpieczenie-turystyczne-czy-warto-wykupic-je-przed-wakacjami Wszystko elegancko wyjaśnione, tak by nikt nie miał złudzeń.
Powrót do góry
lilka

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema, jestem nowa. Miło tu dołączyć.
Powrót do góry
Angells

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już całkiem sporo mam krajów, miast, stolic zaliczonych. Często podrożuje, można powiedzieć, że jest to takie moje hobby. Wiele osób ma podobne od kiedy podróżowanie stało się tak łatwe. Nawet nie musi was to sporo kosztować żeby zwiedzić jakiś ciekawy kraj, miasto. Nawet z tego co widziałam to można znaleźć tanie loty do USA, nie wiem jak z resztą wydatków, tzn nocleg, wizy, utrzymanie się tam przez nie wiem te 2 tygodnie, albo i 3. Jednak taka wycieczka jest jak najbardziej możliwa.
Powrót do góry
pan jano

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się zwiedzić jak najwięcej Europy dopóki mogę jeździć na biletach studenckich Wink mój następny cel to Czarnobyl, już nawet kupiłem sobie licznik Geigera ze strony https://www.srtech.pl/sklep/dozymetr-soeks-112 by móc sprawdzać, co jest najmocniej napromieniowane.
Powrót do góry
Gracja84

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja marzę o zwiedzaniu zamków w Polsce i nie tylko, całą Małopolskę mam już praktycznie zaliczoną, szlak Orlich Gniazd i dolinę Dunajca.
Powrót do góry
Ereba32

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli tylko odłożę pieniądze to wybieram Tajlandię.

__

https://prostezeby.com/gabinet-invisalign-warszawa/
Powrót do góry
lbldaniel

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję odbyć podróż po całej Hiszpanii, tylko muszę w tym celu wynająć tam samochód
Kordi33

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się marzą wakacje w indonezji, ale dobrane indywidualnie do moich potrzeb. Podobno firma Dua Benua, ma w swojej ofercie taką organizację i możemy sobie wybrać, czy chcemy bardziej aktywne wakacje, czy bardziej w celu wypoczynkowym.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 20, 2019 07:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: