Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Makijaż.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 10:59    Temat postu: Makijaż. Odpowiedz z cytatem

Hejka
czy wiecie, że teraz hitem jest makijaż w Ultra Violecie? Właśnie przeczytałam artykuł https://blog.tagomago.pl/makijaz-w-kolorze-ultra-violet/ z którego dowiedziałam się do jakich oczu pasuje taka kolorystyka. Wydaje mi się, że jak jest ktoś naprawdę odważny to jest to świetna opcja dla niej. A wam jak się podoba ta trend kosmetyczny na ten rok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 24, 2018 10:59    Temat postu:

Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię eksperymentować z cieniami i kolorami. Wtedy wiem jakie kolor pasuje do mnie. I mam kilka swoich ulubionych kolorów, ale zawsze maluję się kosmetykami dobrej jakości znanych marek jak Loreal Max Faktor czy Revlon. Bo wiem że te kosmetyki są świetne. Nawet znalazłam stronę gdzie mają kosmetyki online https://puderek.com.pl/ taniej niż w innych drogeriach.
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się, że mnie też bardzo często zdarza się eksperymentować z makijażem:). Bardzo drażni mnie jednak robienie brwi, dlatego też zastanawiam się nad wykonaniem henny w Salonie Masażu Magia Dla Ciała https://www.magiadlaciala.pl/ . Oferta w tym miejscu jest bardzo bogata i oczywiście obejmuje m.in. różnego rodzaju masaże, w związku z czym może i z takiej opcji skorzystam:).
Powrót do góry
lupcia

PostWysłany: Pią Maj 04, 2018 01:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie nie moje kolory, uważam że brzydko bym wyglądała w takm makijażu. Wolę neutralne kolory
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiem i obserwuję, to jest wiele technik tworzenia makijażu i podobno każda z nich jest dobra Wink Cóż, najważniejsze to by efekt końcowy podobał się jego właścicielce. Zauważam, że teraz wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny brwi i bardzo sobie to chwalą. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, bo to bardzo ciekawe rozwiązanie.
Powrót do góry
molinka

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz czegoś sprawdzonego do makijazu to powinnaś się zainteresować nową marka jaką jest producent o nazwie SOSU. Jest to prężnie rozwijająca się marka która zaczyna pozyskiwać co raz większą liczbę zwolenników. Dzięki czemu jej rozpoznawalność cały czas rośnie. Jest to bardzo dobry sposób na kupienie wysokiej półki w niskich cenach ponieważ producent dopiero wchodzi w rynek pewnym krokiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysztofMach

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie zgodzicie się ze mną, że jednak wykonanie dobrego makijażu nie jest łatwe. Można jednak zdecydować się na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, takie jak np. przedłużanie rzęs w krakowie, dostępne w ofercie np. http://jadoreinstytut.com/stylizacja-brwi-i-rzes/ , dzięki któremu codzienny make up można będzie wykonać dużo szybciej, a jednocześnie każde kobiece spojrzenie zyska wyjątkowy wyraz.
Powrót do góry
adam44

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle nie lubię kobiet które swój makijaż robią za ostry.
modabalonowa

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elabarbara napisał:
ja lubię eksperymentować z cieniami i kolorami. Wtedy wiem jakie kolor pasuje do mnie. I mam kilka swoich ulubionych kolorów, ale zawsze maluję się kosmetykami dobrej jakości znanych marek jak Loreal Max Faktor czy Revlon..

Naprawdę myślisz, że kosmetyki Max Factor są dobrej jakości? Dobrej jakości to są kosemtyki jak np Huda Beauty, FentybeautyxRihanna, Kylie Jenner, Kat von D, Coco Channel, Pupa ale nie kosmetyki drogeryjne jak maxfactor! to najgorsze marki jakie mogą być, nawet trwałość pozostawia wiele do życzenia.
Lejkt43

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wolę delikatny makijaż.

__

lego city
Powrót do góry
alabastr1

PostWysłany: Czw Maj 02, 2019 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wykonanie makijażu permanentnego, to tutaj https://maxmedik.pl/436-makijaz-permanentny znajdziecie wszystko co do tego potrzebne i to na prawdę najwyższej klasy. Moim zdaniem warto jest tutaj zajrzeć jeśli szuka się własnie takich produktów!
Powrót do góry
jagga

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie na temat makijażu permanentnego? Ja kilka miesięcy temu zrobiłam sobie brwi i usta u Dominiki Kossakowskiej w salonie Jest Pięknie w W-wie. Mega doświadczona linergistka, pracuje na dobrych jakościowo barwnikach. Ceny zabiegów też nie są wygórowane.
Powrót do góry
alijacz

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemka Smile super linki
Powrót do góry
Grudu87

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chciałam nauczyć się malować.

_

Pieluszki wielorazowe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 16, 2019 18:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: