Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy istnieją skuteczne sposoby na pozyskiwanie funduszy na c

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IGUŚsyn

PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 10:49    Temat postu: czy istnieją skuteczne sposoby na pozyskiwanie funduszy na c Odpowiedz z cytatem

Witajcie ! nadal jeszcze nie mamy załatwione przynależności do fundacji i w związku z tym tez subkonta... ale nie chce do tego czasu siedzieć z założonymi rękoma i dlatego zwracam sie do WAs z pytaniem czy można w jakiś inny sposób też sie tym zająć? czy macie jakieś sprawdzone metody, sposoby, pomysły? bardzo prosze o podzielenie sie swoimi doświadczeniami... zastanawiałam sie nad apelami w formie plakatów ale czy można ? albo by porozmawiac np.z dyrektorami szkół podstawowej albo gimnazjum o zaprezentowaniu naszej sytuacji i ewentualnie wzięciu np. udziału w organizowanym w najbliższym czasie koncercie o charytatywnym celu dla naszego synka ...za wszelkie propozycje i pomysły będe wdzieczna napewno temat przyda sie wszystkim...pozdrawiam.

www.autyzmuigorkadajdy.za.pl -tu stronka mojego ukochanego skarbika serdecznie zapraszamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Maj 04, 2010 10:49    Temat postu:

Powrót do góry
Magdalena Maciaszek

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 08:15    Temat postu: Jak zorganizować pomoc. Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zebrałam kilka pomysłów - zobacz tutaj:

http://autik.phorum.pl/viewtopic.php?t=65

Ja osobiście myślę, że zorganizować pomoc bez fundacji jest gorzej. Ludzie nie ufają apelom z podanym prywatnym kontem. Ale nie oznacza to, że trzeba czekać.

Dopóki nie będziesz miała subkonta zacznij od przyjaciół, szkoły - tam znają historię i wiedzą, że potrzebujesz pomocy. Jeśli masz konto na allegro zacznij zbierać fanty gdzie się tylko da i sprzedawaj a pieniądze przeznacz na leczenie czy terapię. Potem jak już będziesz miała opiekę fundacji możesz przekształcić konto na allegro w konto specjalne o statusie aukcji charytatywnej. W swoim środowisku na pewno znajdzie się sporo przedmiotów, których rodzina i przyjaciele mogą się pozbyć.

Możesz zastanowić się też nad zbieraniem nakrętek PET i sprzedawaniem ich w firmie, która je skupuje - znajdź najbliższą w twoim rejonie. Do tego też możesz zaangażować szkoły, firmy, znajomych. Do tego nie musisz należeć do fundacji.

Pozdrawiam
Magda

www.autystyczna-mama.bloog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IGUŚsyn

PostWysłany: Sro Maj 05, 2010 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DZiękuję Magdalenko za porady... tamten wątek przetrzepałam juz jakis czas temu.. od a do z... a rzeczywiście jest tego troszku... właśnie tak jak piszesz ... najgorzej z ta wiarygodnościa, ale w zamkniętych małych społecznościach chya będa jakies szanse.. załaszcza,że mam sporo zaprzyjażnionych nauczycieli, swego czasu pracowałam w sklepie i też znaja mnie różni ludzie... pa pozdrawiam.. a z tymi nakrętkami to 1 raz o tym słysze.. może masz racje/ hmmm

www.autyzmuigorkadajdy.za.pl -tu stronka mojego ukochanego skarbika serdecznie zapraszamy...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 05, 2010 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: