Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy robicie zakupy w internecie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vademecum

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też robię zakupy online Wink Zresztą kto nie robi? Jest wygodnie, każdy ma komputer i dostęp do Internetu więc zakupy online nie są żadnym problemem. A ilość towarów w sieci jest nieograniczona Wink Tak samo wszelkie opłaty, kupno doładowań telefonow - kliknij tutaj Wszystko można robić online, nie ma żadnego problemu. Siec daje wiele możliwości i trzeba z tego korzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 19, 2018 09:35    Temat postu:

Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież zakupy online są w dzisiejszych czasach normą. Ludzie nie mają czasu na to, by tracić go w sklepach, więc wolą zamawiać wszystko przez internet. To bardzo korzystna opcja, szczególnie że do dyspozycji jest kurier DPD, co sprawia, że przesyłka też jest szczególnie korzystna.
Powrót do góry
Praker

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam robić zakupy przez internet. Ostatnio kupiłem np. sporo rzeczy dla mojego pieska. W sklepie zoologicznym online złożyłem spore zamówienie na karmy i specjalną obrożę Foresto dla dużych psów - https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Foresto-obroza-dla-psa-powyzej-8-kg-dlugosc-70-cm-/5773 , która ma zapewnić skuteczną ochronę mojemu pupilowi przed pchłami. Zawsze staram się jak najlepiej dbać o swojego psa. W sklepach online zawsze znajdę to czego aktualnie potrzebuję.
Powrót do góry
malailac

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo czesto, szczegolnie na portalu olx i okolicznych grupach facebookowyh.
Powrót do góry
norek

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 08:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście zakupy online są nie tylko modne ale i wygodne. Kupuję tak często że ubezpieczyłem wszystkie e-zakupy w banku Raiffeisen. Płacę tylko 2 zł miesięczni ale mam pewność że jeśli poszłoby coś źle to nie będę do tyłu.
Powrót do góry
crazy2frog

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale nie jest to zbyt często Smile
Powrót do góry
geneo

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Teraz to norma Wink
Marcel

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez preferuję zakupy online bo sa wygodniejsze a ostatnio zauważyłem, że cenowo są równiez bardziej opłacalne. Teraz szukam odpowiednich okularów tutaj > https://iokulary.pl/ bo akurat sprzedają produkty od znanych i cenionych producentów. Wybór spory, więc myślę, iż niedługo wybiorę te "jedyne" i w końcu będę mógł cieszyć się modnymi okularami.
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam robić zakupy przez internet, nie lubie stać w kolejkach Smile teraz chce kupić sobie nowe sandały na koturnie http://czasnabuty.pl/tra-pol-19-koturn.html Ale jeszcze nie zdecydowałam którą pare wybrać, podoba mi sie połowa asortymentu Very Happy
Powrót do góry
hrabina

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu zdarza mi się, choć robię to z lekkim strachem, bo niestety kilkukrotnie zostałam oszukana w sklepach internetowych - sprzedawali coś, czego nie mieli na stanie, a o zwrot pieniędzy walczyłam przez miesiąc.
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny sklep https://www.renee.pl/ Spodoba się kobietom. Tu można się dobrze ubrać. Propozycji jest bardzo dużo. Znajdziecie buty, sukienki, torebki, okulary i wiele innych propozycji. A do tego ten sklep nie jest drogi.
Powrót do góry
Marcin12

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie mam w planach zrobić prezent żonie, taka niespodzianka na poprawę jej humoru. Jest dość zapracowana, dlatego nie ma czasu dla siebie chociaż wiem,że bardzo chciała kupić parę nowych, modnych ubrań na lato. Do pracy też musi się jakoś ubrać, nieprawdaż ? Akurat widziałem, że w Born2Be > https://born2be.pl/ mają spory wybór. Są też ubrania i buty dla mężczyzn, dlatego myślałem nad kupnem sobie nowych adidasów.
Powrót do góry
luperek

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robimy i to częściej, niż w sklepach stacjonarnych. Zwłąszcza rzeczy takie jak np. torebki. Ostatnio np. rzuciła mi się w oczy ta torebka ze sklepu Merg.pl:

W sklepach stacjonarnych coś takiego potrafi być dwa razy droższe, dlatego robię zakupy online Smile
Powrót do góry
kapitalna.p

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dosłownie wszystko kupuję w internecie. Ubrania, zabawki, kosmetyki, nawet części samochodowe Twisted Evil Na tym ostatnim kompletnie się nie znam, a potrzebowałam kupić coś do auta. W internecie jest ten plus, że można łatwo porównywać produkty, no i oczywiście ceny są zdecydowanie lepsze, niż stacjonarnie. Przy zakupie np. wycieraczek samochodowych skorzystałam ze strony: https://www.ceneo.pl/Wycieraczki_samochodowe dzięki czemu zajęło mi to dosłownie 5 min
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa, dzisiaj bardzo dużo spraw da się załatwić bez zbędnych formalności. Jeśli chodzi o kuriera, to na pewno warto zawsze posiłkować się portalem Furgonetka, gdzie zamówienie kuriera UPS jest banalnie proste. W ten sposób będziecie w stanie odpowiednio wybrać dla siebie odpowiedniego kuriera, który najlepiej zadba o Waszą paczkę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Maj 26, 2018 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 14 z 18
Skocz do: