Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odzież do pracy w gabinecie kosmetycznym.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 12:56    Temat postu: Odzież do pracy w gabinecie kosmetycznym. Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
założyłam właśnie gabinet kosmetyczny i zastanawiam się, gdzie mogłabym kupić fartuch do pracy. Chciałabym, żeby było to coś nowoczesnego i wysokiej jakości. Czy ktoś mi pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 16, 2017 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
vikq

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, poszukaj w Internecie, znajdziesz na pewno kilka fajnych ofert. Przyznaję, że bardzo ładne są dzisiejsze fartuchy kosmetyczne. Aż zastanawiam się nad tym , czy do domu nie kupić ;p .
Powrót do góry
Michalinka

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 13:19    Temat postu: Fartuch Odpowiedz z cytatem

Cześć, a zastanowiłaś się nad tym, jak ma ten uniform wyglądać? Nie wiem czy wiesz, ale teraz kosmetyczka czy masażystka może dokładnie sprecyzować swoje wymagania w tej kwestii. Mówię zarówno o kolorze uniformu jak i ilości kieszeni, które ma posiadać dla Twojej wygody. Dużą ofertę możesz znaleźć w Internecie, jest naprawdę wiele sklepów, w tym na przykład https://venauniformy.pl/ ,albo w okolicy w której mieszkasz. Od siebie dodam tylko, że ładny fartuch dodaje wiarygodności i estetyczności zarówno salonowi jak i osobie, która go nosi.
Powrót do góry
luiza49026

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są przecież certyfikowane uniformy specjalnie pod tę dziedzinę Very Happy.
Marcin12

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odzież medyczną, rynek daje nam obecnie dużo możliwości. Jednak ważna jest wytrzymałość materiału i estetyczny wygląd ubrania, a te dwa niezbędne cechy zapewnić nam może marka https://myscrubs.eu/ . Wszystkie produkty wykonane są z tkanin
o przeznaczeniu medycznym. Jest to mieszanka bawełny z poliestrem (65% bawełny / 35% poliestru), dzięki czemu tkanina jest wytrzymała, a kolor trwały nawet po praniu w wysokich temperaturach (60 stopnie). Ponadto w ofercie znajduje się mnóstwo kolorów do wyboru.
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Warto postawić na jakąś certyfikowaną odzież. Sama bądź co bądź myślę o małej wymianie garderoby na wiosnę i bardzo chętnie wybrałabym sobie jakąś fajną kamizelkę z https://yups.pl/kamizelki . Ilość dostępnych wzorów i kolorów w tym przypadku jest bardzo duża i na pewno każda z nas znajdzie coś stosownego dla siebie:).
Powrót do góry
martyna765

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio też szukałam dobrej i sprawdzonej odzieży medycznej i udało mi się znaleźc tutaj http://beretta.net.pl bardzo dobra jakościowo i cenowo.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 16, 2018 09:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: