Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki naturalne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 07:22    Temat postu: kosmetyki naturalne Odpowiedz z cytatem

Przekonałam się niedawno, ze warto używać dobrych naturalnych kosmetyków. W sklepach jest wiele różnych produktów, lecz osobiście polecam stosowanie marki Calluna Medica. Tylko ich naturalny krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum pomógł mi uporać się z problemami skórnymi. W dodatku uzupełniająco świetne efekty daje maseczka regulująca sebum Niemcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 16, 2018 07:22    Temat postu:

Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresuje was ta oferta https://www.bee.pl/producent/sanbios Są ru produkty oparte na naturalnych składnikach nie posiadające w swym składzie chemii. Jeżeli chodzi o leczenie trądziku to świetnie się sprawdza Olejek z drzewa herbacianego. Należy go rozcięczyć z woda i przemywać twarz trzy razy dziennie.
Powrót do góry
Mirianda

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to dobry wybór. Naturalne kosmetyki na pewno nie uczulają tak jak niektóre syntetyczne. Warto postawić na takie kosmetyki i zadbać o zdrową cerę na długie lata. W necie można bardzo łatwo takie znaleźć. Ja już mam swoją sprawdzoną drogerię https://drogerialilaroz.pl Możecie też tam zajrzeć po takie produkty
Powrót do góry
Erteri41

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku dostałam na urodziny prezent w postaci zestawu naturalnych kosmetyków. Nigdy wcześniej nie miałam z nimi styczności, spróbowałam i się przekonałam! Nie zmieniłam zdania od tamtej pory i jestem bardzo zadowolona z ich właściwości Smile
60-479, Poznań
NIP: 781-193-87-49
REGON: 366107266
sklep@azzardo.com.pl
665107725
Powrót do góry
primre

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmetyki naturalne to super sprawa, jednak też trzeba poświęcić sporo czasu na to aby dowiedzieć się co z czym łączyć czy też co jest dobre dla naszej skóry. Ja bardzo lubię olejki, czy używacie jakiś?

https://www.nowiny.pl/biznes/141379-wozek-magazynowy-zobacz-dlaczego-oplaca-sie-go-wybrac.html Very Happy Very Happy
Powrót do góry
jagga

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, naturalne kosmetyki są najlepsze Smile ja odkąd zaczęłam stosować produkty naturalne włoskiej firmy Eldan Cosmetics zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry. Wybór kosmetyków jest całkiem spory http://www.eldancosmetics.pl/. Są stworzone w 100% w oparciu o naturalne składniki takie jak olejki, wyciągi czy witaminy i minerały.
Powrót do góry
tutka

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jagga ja też bardzo lubię kosmetyki tej firmy Eldan Smile Używam np Sweet Tonic Lotion na bazie wody różanej. Używam go codziennie przy wieczornym demakijażu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia a przy tym usuwa makijaż. Jest niedrogi a przy tym bardzo wydajny.
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też najlepiej sprawdzają się naturalne kosmetyki. Ostatnio fajne do demakijażu znalazłam na; https://kosmetykinaturalne24.pl/pl/c/Oczyszczanie-Demakijaz/5224 ,mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi w dobrej cenie.
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia podejścia. Wiadomo, że do pielęgnacji skóry takie kosmetyki nadają się idealnie, ale przecież nie nie stoi na przeszkodzie, by przy okazji skorzystać z makijażu permanentnego. Na przykładzie http://www.tivore.pl/makijaz-permanentny-brwi/ świetnie widać, jakie niesie to za sobą korzyści. Rozważcie ten temat.
Powrót do góry
ticco

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy musi dobrac sobie dobre kosmetyki dla siebie, ale wiem, ze te od Skin79 sa fajne. Uzywam kremu do twarzy od nich i zelu i jestem bardzo zadowolona. Takie azjatyckie kosmetyki sa bardzo sprawdzone. Warto na takie postawic.
Powrót do góry
Sebastii

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet w sklepach znajduję takie z naturalnym składem
Powrót do góry
mela

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja też one się pojawiają już w drogeria ale nie zawsze jest pełen asortyment, poza tym odkryłam niedawno markę Orientana, tu możesz o niej poczytać https://www.ekodrogeria.pl/blog/news/faq-pochodzenie-i-produkcja-kosmetykow-orientana , te kosmetyki są po prostu fantastyczne, można je co prawda kupić w popularnej drogerii ale nie wszędzie, lepiej szukać na ekogrogeria.pl
Powrót do góry
kosanoztra

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, kosmetyki naturalne to super sprawa. Warto się w nie zaopatrzyć szczególnie jeśli borykamy się z problematyczną skórą. Kosmetyki naturalne na pewno jej nie podrażnią bo nie zawierają w swoim składzie żadnej chemii ani konserwantów. Z resztą na stronie Naturativ można sobie o nich więcej poczytać.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto z was może używa płyn do kąpieli orzeźwiający Ziaja Gdanskin http://malahit.pl/?s=gdanskin&post_type=product . Właśnie widziałam, że w sklepie malahit.pl ktoszuje teraz tylko 7,12 zł. Z tego co dowiedizałam się ma niesamowity zapach i zapewnia pełne odpreżenie podczas kąpieli.
Powrót do góry
aniula1991

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uwielbiam kosmetyki naturalne Smile Na moją skórę najlepiej działają musy do ciała marki biolove , która w swojej ofercie ma wiele ciekawych kosmetyków naturalnych. Uwielbiam ich zapachy! Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 29, 2018 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: