Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Idealny wózek dla dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagna338

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 13:54    Temat postu: Idealny wózek dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Czym się kierowaliście wybierając pierwszy wózek: na jego cenę czy jakość? Przede mną zakup wózka, wyszukałam już swój idealny model na http://lonexcompany.com/ teraz jednak zastanawiam się jak ten problem rozwiązali inni. Ten, który ja znalazłam jest w rozsądnej cenie przy świetnej jakości i wykonaniu, skąd tak niska cena aż zadziwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 22, 2018 13:54    Temat postu:

Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna propozycja. Moim zdaniem jednak, kupując wózek, nie możemy zapomnieć także o jego wyposażeniu. W związku z czym warto zapoznać się z produktami, dostępnymi w ofercie https://www.trilli.pl/posciel-do-wozka-c-10_22.html . Znajdziemy tam bowiem m.in. mięciutką pościel do wózka, która na pewno każdemu maluszkowi zapewni odpowiedni komfort.
Powrót do góry
mela

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierowałam się przede wszystkim względami praktycznym i względami bezpieczeństwa a wygląd i modny design był na drugim miejscu ale udało mi się to wszystko połączyć w jednym wózku bo kupiłam x-landera a tam masz wszystko czego można oczekiwać od dobrego wózka
Powrót do góry
jagga

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię markę Easy Go. Córka jezdzi obecnie jedną z ich spacerówek - model Minima. ega oryginalny wygląd. Wózek jest bardzo lekki, przyjemnie się prowadzi. Ma dobrą amortyzację, fajną kolorostykę i przede wszystkim bardzo dobrą cene. Dla mnie to wozek idealny Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 17, 2018 17:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: