Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki naturalne ATW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nairobiair

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 20:22    Temat postu: kosmetyki naturalne ATW Odpowiedz z cytatem

kosmetyki naturalne ATW - czy polecacie? a może coś lepszego znacie?
Reklama

Wysłany: Czw Maj 11, 2017 20:22    Temat postu:

Powrót do góry
karolinka

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to na pewno warto się zainteresować cieniami do powiek Alilla, bardzo fajne są, mają dobry skład bo bez silikonów, konserwantów i parabenów Smile a do tego trwałość jest świetna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witold596

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
polecam zajrzeć na świetny portal http://vitahouse.pl/ dzięki niemu wiem jakie kosmetyki wybierać i ja zakupować je po niskich cenach. Zawsze dużo wydawałem pieniędzy na kosmetyki, lubie o siebie dbać, teraz wiem jak unikanąć pułapek marketingowych i wybierać dobre kosmetyki Smile
polecam!!
Roker

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie kosmetyki naturalne są lepszą alternatywą dla zwykłych kosmetyków syntetycznych. Często można je zastosować w wypadku wystąpienia różnych dolegliwości. Przykładowo stosowanie olejku arganowego ma wiele właściwości odmładzających, oraz zdrowotnych. Z tego co można wyczytać w artykule na jego temat na stronie http://dermokosmetologia.pl/pielegnacja-wlosow-dziala-olejek-arganowy/ olejek ten jest wyjątkowo bogaty w witaminę E, a także niezbędne kwasy tłuszczowe. Jego działanie na cerę obejmuje zatem wszelkie dolegliwości. Można go używać zarówno do skóry, jak i do włosów.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że coś jest w tym, że warto kupować kosmetyki naturalne. Z tego co słyszałam ich skuteczność jest naprawdę rewelacyjna. Sama właśnie zastanawiam się nad jednym kremem marki Mizon https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6258-mizon-snail-repair-blemish-balm-krem-bb-ze-sluzem-slimaka-50-ml.html . Może też wypróbuję taki naturalny bb krem. A wy co sądzicie o takich kosmetykach?
Powrót do góry
Aleksan

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała seria marki Calluna Medica jest godna uwagi. Mają w ofercie kosmetyki przeznaczone do każdego typu cery. Zarówno do takiej z trądzikiem, dojrzałej, jak i do takiej z przebarwieniami. Natomiast ja wybrałam jeszcze inny, który wspaniale nawilża i zapobiega odwodnieniu. Jest to naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy. Uwielbiam czuć ukojenie i niebywałą miękkość skóry po jego użyciu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 15, 2018 13:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: