Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupuje dom

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benisel

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 11:08    Temat postu: Kupuje dom Odpowiedz z cytatem

Hej
Mam dość mieszkania w bloku. Już nie wytrzymuje tego mieszkania w bloku. Co rusz muszę przysłuchiwać się sprzeczki sąsiadów. Potrzebuje domu na obrzeżach miasta lub poza nim, ponieważ lubię cisze. Najlepiej by było aby dom miał garaż. Lokalizacja domu jest bez znaczenia. Przy okazji, przykuła mnie oferta https://osiedlesielanka.pl/ . Wygląda to obiecująco, co o nich myślicie?

Ostatnio zmieniony przez benisel dnia Czw Sie 03, 2017 11:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lip 30, 2017 11:08    Temat postu:

Powrót do góry
Hikiv

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię mieszkać w bloku bo mam wszędzie blisko i mam normalnych sąsiadów.
benisel

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 15:37    Temat postu: Re: Kupuje dom Odpowiedz z cytatem

benisel napisał:
Hej
Mam dość mieszkania w bloku. Już nie wytrzymuje tego mieszkania w bloku. Co rusz muszę przysłuchiwać się sprzeczki sąsiadów. Potrzebuje domu na obrzeżach miasta lub poza nim, ponieważ lubię cisze. Najlepiej by było aby dom miał garaż. Lokalizacja domu jest bez znaczenia. Przy okazji, przykuła mnie oferta Osiedla Sielanka. Wygląda to obiecująco, co o nich myślicie?

Jeśli macie inne propozycje to czekam
Powrót do góry
Kassad

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak udało się Tobie kupić dom? Smile Jak się mieszka? Smile
green

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam już swój dom, co prawda nie nowy, ale odziedziczony po dziadkach.
W ostatnich latach udało się mi go wyremontować, a teraz chcę postawić garaż - warsztacik. Słyszałam, że do tego typu konstrukcji idealne są specjalne płyty warstwowe
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj w klubie Very Happy ja też mam dość mieszkania w bloku i też mam zamiar kupić dom poza miastem od developera. Kilka ofert przejrzałam dokładnie na tej stronie http://www.koninko.com.pl/ wybrałam dom który mnie bardzo się spodobał i jestem umówiona na spotkanie z developerem by obejrzeć dom. Cieszę się że w końcu będę mogła mieszkać z dala od miasta, cisza spokój to jest to !!
Powrót do góry
Layla

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście zakup domu mam już za sobą. Teraz natomiast muszę się zająć jego wyposażeniem. Dlatego też pomyślałam sobie, że przede wszystkim muszę się tutaj zatroszczyć o odpowiednie oświetlenie. Bardzo do gustu przypadły mi prestiżowe lampy EGLO . Mają fajną formę i ciekawą kolorystykę. Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
vikq

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miesiąc temu zakupiłam swój wymarzony dom. Wszystko już jest wyremontowane i odświeżone. Teraz sie zastanawiamy nad zrobieniem wiosną automatycznego nawadniania ogrodu, ponieważ chcemy zasiać trawę oraz posadzić kwiaty. To dla nas będzie duże ułatwienie. Koleżanka nam poleciła tą firmę http://www.czystyzysk.eu/ . Czytałam opinie w internecie i rzeczywiście jest dużo pozytywów.
Powrót do góry
Marcin12

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku nie brakuje nieruchomości do kupienia, jednak nie każda jest w stanie spełnić wymagania każdego zainteresowanego. Deweloper http://pasieki-komorniki.pl/ oferuje domy 2 piętrowe z ogródkiem w Komornikach, który znajdują się w lokalizacje precyzyjnie wybranej. Dodatkowym atutem jest doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum miasta, a dojazd zajmuje zaledwie 20 minut do Poznania.
Powrót do góry
mczay

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie gdyby dom nie miał garażu, dobrym i szybkim rozwiązaniem jest zrobienie go z blach. Taki garaż nie tylko świetnie pełni swoją funkcję, ale także jest łatwy do zdemontowania i ewentualnego przeniesienia. Przy wyborze odpowiedniej blachy zalecam zatem skorzystać z firmy Zystal, która blachy stalowe Warszawa posiada na bardzo wysokiej jakości, dlatego też garaż będzie wytrzymały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dracena11

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto będzie zainteresować się ofertą jaką jest inteligentny budynek warszawa dzięki scaleniu instalacji nowego domu ktory chcesz kupic będziesz mógl przekształcić dom w inteligentny budynek w warszawie, czym jest taki inteligentny budynek w warszawie? np domem w którym wszystkie czynności możesz wykonywać za pomoca jednego urządzenia sterującego.
Powrót do góry
mimoza

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli budujesz dom to warto korzystać z oferty jaką przedstawia brukarstwo bytom https://www.cabanbruk.pl/brukarstwo/ ta firma ma usługi brukarstwa w bytomiu od wielu lat, jest to zespół profesjonalistów którzy na brukarstwie w bytomiu zjadlo juz zęby, warto się zainteresować ofertą.
Powrót do góry
mela

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam szans na budowę domu bo to są gigantyczne koszty, ledwo co udało się uzbierać na mieszkanie na osiedlu Atala z wykończeniem pod klucz
Powrót do góry
molinka

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mczay napisał:
W razie gdyby dom nie miał garażu, dobrym i szybkim rozwiązaniem jest zrobienie go z blach. Taki garaż nie tylko świetnie pełni swoją funkcję, ale także jest łatwy do zdemontowania i ewentualnego przeniesienia. Przy wyborze odpowiedniej blachy zalecam zatem skorzystać z firmy Zystal, która blachy stalowe Warszawa posiada na bardzo wysokiej jakości, dlatego też garaż będzie wytrzymały.

Jak już postawisz jakikolwiek garaż to pamiętaj żeby zakupić do niego odpowiednie wyposażenie jak regały. Mój mąż zakupił takie regały https://www.e-regaly.pl/ i świetnie się sprawują póki co. Najlepsze że można je dobrać idealnie pod swoje wymagania i potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Gru 17, 2018 00:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: