Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcja regeneracja!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owsianka

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 09:03    Temat postu: Akcja regeneracja! Odpowiedz z cytatem

Wiosna w końcu nas zaszczyciła swoją obecnością i dlatego zaczynam akcję regenerację mojej skóry! Smile Zapraszam do dołączenia Smile https://e-ziaja.com/pl/blog/27_regeneracja-skory-twarzy-dloni.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 21, 2018 09:03    Temat postu:

Powrót do góry
erolka

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieram się za czytanie Wink
Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regenerując skórę warto zapoznać sie z ofertą jaką przedstawia Oxybaria https://oxybaria.pl/ Jest tutaj dostępny zabieg o nazwie tlenoterapia która bardzo pozytywnie wpływa na dotlenianie naszych komórek. Warto sie zastanowic nad tym zabiegiem ponieważ dzięki oddychaniu samym tlenem spowolnisz proces starzenia się skóry.
Powrót do góry
Aleksan

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też pomyślałam, że najwyższy czas na jakąś małą odnowę i regenerację. Postanowiłam poddać się zabiegowi nawilżania i rewitalizacji w klinice Novoderm. Na konsultację pójdę do specjalisty dr Krzysztofa Teyslera. Mam nadzieję, że doskonale mi doradzi i wyjaśni, na czym dokładnie polega mezoterapia. Słyszałam, że wykorzystują w klinice najnowocześniejsze urządzenia, które gwarantują pełne bezpieczeństwo i zadowolenie pacjentów.
Powrót do góry
KrzysztofMach

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie codzienna pielęgnacja skóry jest niezwykle ważna. Mówiąc jednak o odpowiednim dbaniu o naszą skórę, warto poruszyć taką kwestię jak fenoksyetanol kosmetyki , bardzo często bowiem w przypadku chociażby zranień, czy też infekcji skórnych o różnym podłożu musimy działać szybko, w związku z czym powinniśmy wiedzieć, jaki środek na pewno przyniesie nam ulgęSmile.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Cze 07, 2019 09:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: