Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupiłam auto powypadkowe, co dalej?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanas

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 00:27    Temat postu: Kupiłam auto powypadkowe, co dalej? Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam się na zakup samochodu powypadkowego ze względu na niską cenę- auto oczywiście sprawne technicznie, młody rocznik, do zrobienia jedynie blacharka i lakier (tył- wgniecenie plus liczne rysy na nadkolu) . Wiem, że naprawa mi się opłaca, bo średnia cena samochodu wynosi ok 40 tys. zł, a ja nabyłam za mniej niż pół ceny:) Teraz tylko gdzie? Generalnie szukam warsztatu w okolicy Warszawy. Ofertę odpowiadającą bieżącej potrzebie ma serwis http://www.renault.dyszkiewicz.pl/blacharsko-lakierniczy.html , czy oni są solidni? Chodzi mi też o terminowość, w tej chwili poruszam się starym samochodem, który chciałabym szybko sprzedać, zanim skończy się ważność OC i przeglądu. Jestem otwarta na Wasze opinie i sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 15, 2018 00:27    Temat postu:

Powrót do góry
Angells

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 08:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz jakiegoś sprawdzonego mechanika to powinien pomóc w takim przypadku. Na pewno takie auto trzeba bardzo dobrze sprawdzić bo mogą w nim czekać różne niespodzianki. Hurtownia motoryzacyjna http://www.fhkrystyna-import.pl może Ci się przydać. Mają tam spory wybór akcesoriów i kosmetyków samochodowych
Powrót do góry
Antymami

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bałabym sie takie auto kupować. Wiadomo, że cenowo wychodzi dużo taniej, ale takie auta mają tendencje do ponownego psucia się, jak się jedno zepsuło mogą następne naprawy iść w parze z tym. Zobaczcie sobie ofertę od salonu Forda http://www.ursyncar.pl Może postawicie na nowy samochód? Używane też sprzedają.
Powrót do góry
kasiakowa06

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli kupiłeś nowe auto na pewno musisz je ubezpieczyć. Polecam ubezpieczenia komunikacyjne szczecin.
Powrót do góry
Dwight

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o tym wiedziałaś, to chyba miałaś świadomośc co kupujesz.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 25, 2019 21:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: