Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mieszkanie. Od kogo?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justazyk

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 23:18    Temat postu: Mieszkanie. Od kogo? Odpowiedz z cytatem

Witam, podpowiedzcie mi: lepiej kupić dom od dewelopera czy od osoby indywidualnej? A jeżeli ta druga opcja, to czy bezpośrednio a może poprzez biuro? Macie jakieś doświadczenia w tych kwestiach? Pytam, bo szukam nowego domu we Wrocławiu lub w okolicach tego miasta. Przejrzałam kilka ofert (np.: http://arbetdeweloper.pl/domy/radwanice/), ale to za mało, żebym mogła podjąć decyzję. Czy ktoś może pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sty 20, 2018 23:18    Temat postu:

Powrót do góry
Koniuszek

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o moje zdanie to skorzystałam z oferty mieszkania wilga kraków Są to mieszkania od Lokum Deweloper. Jako jedyni mają przestronne mieszkania, które charakteryzują się ciekawą lokalizacją.
Powrót do góry
green

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli deweloper jest sprawdzony, masz o nim dobre opinie i zrealizował już inne inwestycje to nie zastanawiaj się, tylko rezerwuj. Nie wiem jak jest w twoich rejonach, ale w Trójmieście jest spory popyt na nowe mieszkania, szczególnie w takich atrakcyjnych lokalizacjach jak apartamenty gdańsk stare miasto na Osiedlu Front-Park.
Powrót do góry
mela

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Gdańsku jest jedno osiedle Atala które jest dla mnie wymarzonym miejscem do zamieszkania czy też zakupu mieszkania pod wynajem, myślę o tym położonym nad Zatoką i z widokiem na morze z mieszkań, bardzo fajne miejsce i nie wiem czy nie najładniejsze w mieście
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 26, 2018 14:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: