Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odżywianie i dieta
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panPrzyjazny3

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 15:27    Temat postu: Odżywianie i dieta Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś jakieś ciekawe książki na tematy odżywiania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 30, 2018 15:27    Temat postu:

Powrót do góry
Marcin12

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast książek pomyśleć o cateringu ? Wydaje mi się, że taka opcja jest najbardziej skuteczna, ponieważ profesjonaliści odpowiedni bilansują dietę i dopasowują do potrzeb i wymagań klienta. Można zerknąć na ta ofertę > https://nutridieta.pl/catering-dietetyczny-katowice/ z dietą pudełkową idealna na odchudzanie.
Powrót do góry
karolinka

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o odżywianiu nie... chociaż ostatnio mega fajny artykuł czytałam o tym jaka woda jest dla nas ważna - https://www.darnatury.pl/blog/article/jak-picie-duzej-ilosci-wody-wplywa-na-twoj-organiz Smile to może cie zaciekawić
Powrót do góry
CesarioMario

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy artykuł Smile Na pewno warto zastosować wskazówki zawarte w tym tekście.
Powrót do góry
zazik12

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zaczynam dzień od szklanki wody z cytryną. Co do odżywiania to trzeba dopasować do organizmu, do stanu zdrowia. Osobiście nie korzystam z cateringów. A że okazało się, że mam niewielkie niedobory żelaza prawdopodobnie przez stres, to poczytałam trochę w internecie i wzbogaciłam dietę m.in. w mięso, warzyw więcej, płatki a farmaceutka poleciła mi tonik biovital w płynie. Dostarcza żelaza właśnie i ogólnie łagodzi napięcie, stres przy regularnym piciu. Rzeczywiście odczułam to na sobie. Wszystko wraca do normy.
Powrót do góry
Aligator20

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to podejście do diety z głową. Czasem wystarczy tylko wymienić wysoko przetworzone produkt na takie jak http://www.kiszeczka.pl/_wyroby_/jagniecina/ od sprawdzonych dostawców, a sami zauważycie, jak poprawia się Wasze samopoczucie i zdrowie. Kiszeczka do działający od lat producent mięsa, więc smiało możecie korzystać z jego wyrobów.
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was przyjmuje Chlorellę? Jeżeli tak, to jakie są efekty jej stosowania? Ktoś polecił mi te stronę i produkty: http://biowitalni.pl/89-chlorella, ale zanim zamówię, chciałbym poznać Wasze zdanie. Będę wdzięczny za wyczerpujące odpowiedzi. Smile
Powrót do góry
szemoli

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie odzywiam kiepsko ostatnio !
elabarbara

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się zdrowo odżywiać i od jakiegoś czasu jestem na diecie. Ja z reguły bardzo mało piję w ciągu dnia i pomyślałam, że spożywanie warzyw i owoców w formie soków będzie dobrym pomysłem. Szukam wyciskarki wolnoobrotowej. Wpadła mi w oko firma MUKE jako coś, co dobrze wygląda i ponoć bardzo dobrze pracuje a do tego stosunkowo mało kosztuje jak za taką jakość. Jakie są Wasze opinie? Chodzi mi najbardziej o informacje na temat jakości, utrzymania czystości wyciskarki, opłacalności inwestycji.
Powrót do góry
kawka09

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepszą opcja by było porozmawianie ze specjalista, bo ilu autorów książek tyle zdań na temat odżywiania będzie, a niekoniecznie ich wiedza jest rzetelna.
Sonia23

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne wskazówki. Myślę sobie jednak, że jeżeli chcemy uzyskać możliwie jak najlepsze efekty odchudzania, warto postawić na produkty Miamed http://miamed.pl/lytess/ . Znajdziemy tam bowiem odzież o właściwościach odchudzających, która dzięki specjalnym splotom świetnie przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Jeżeli dodamy tutaj jeszcze ruch i odpowiednią dietę, na pewno szybko zauważymy fajne rezultaty.
Powrót do góry
Malinka88itma

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dietę to wydaje mi się, że warto jest też zainteresować się odpowiednimi ćwiczeniami. Ja na przykład os jakiegoś czasu korzystam z takich http://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html siłowni plenerowych i uważam, że to świetna sprawa
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta plus aktywność fizyczna może faktycznie przynieść fajne efekty. Moim zdaniem warto również wziąć pod uwagę takie produkty jak koktajl proteinowy http://www.limvena.pl/kategoria-produktu/koktajle/ ponieważ one sprawią, że poczujecie się nasyceni. Z tego co wiem zawierają one wszelkie składniki, które potrzebujesz nasz organizm. Co fajne możecie znaleźć te koktajle w różnych smakach, także nie znudzą się Wam Wink.
Powrót do góry
cosmopo

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że zdrowe odżywanie to jest podstawa, ostatnio natrafiłam na ciekawy produkt na stronie https://organis.pl/produkt/anti-ulceris-wrzody-ekologiczne-ziola/ i zastanawiam się czy takie ekologiczne zioła będą dobrym uzupełnieniem diety. Podobno bardzo dobrze wpływa to na nasz organizm, dlatego chciałabym Was zapytać co o tym sądzicie
Powrót do góry
KrzysztofMach

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, co sądzicie o tym, aby przy okazji odchudzania, zdecydować się na oczyszczanie organizmu? Sam chęcią sięgnąłbym po produkty Fivren . Dzięki ich działaniu, możemy pozbyć się z organizmu nadmiaru wody, pasożytów, a dodatkowo oczyścić wątrobę. Jestem przekonany, że dzięki temu poczujemy się dużo lepiej, a co więcej środki te opierają się na naturalnych składnikach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 17, 2018 19:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: