Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy Beagle to dobry pies dla małego dziecka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ailsfalcon

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 21:51    Temat postu: czy Beagle to dobry pies dla małego dziecka? Odpowiedz z cytatem

czy Beagle to dobry pies dla małego dziecka?
Reklama

Wysłany: Czw Sty 19, 2017 21:51    Temat postu:

Powrót do góry
Layla

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno jednoznacznie powiedzieć, czy jest to pies odpowiedni dla dziecka. Sama z takim problemem najchętniej zwróciłabym się do eksperta z http://vetporadnik.org.pl/ . Można tam bowiem uzyskać wyczerpujące porady weterynaryjne online, które w wielu sytuacjach okażą się bardzo przydatne. Sama wielokrotnie korzystałam z nich i zawsze bardzo się przydawały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
norek

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy czy rodzice potrafią zapanować nad psem i.. dzieckiem, bowiem dziecko w swojej nadopiekuńczości może zrobić psu krzywdę. Pies też powinien znać swoje miejsce w szeregu. Ucząc go nie należy go karcić. Za dobrze wykonane polecenie nagradzać. Mój pies w nagrodę dostaje snack mobility dog z vetexpert. To ciasteczka dla psów, które mają również pozytywny wpływ na stawy.
Powrót do góry
Baniasty35

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl co Ci się może najbardziej przydać i przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Dodatkowo warto się wspomóc do tego opinią tych już zdecydowanych - ale w dalszym ciągu głównie sam musisz coś wybrać.
Karin536

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie fajna sprawa, ale przejrzałbym jeszcze inne możliwości Smile. Tak na wszelki wypadek bo nigdy nie wiadomo co się lepszego trafi.
okinakis

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam dużo dobrego o labradorach, chyba sa to jedne z lepszych psów dla dzieci Smile Możecie też w sumie kupić jakiegoś mniejszego psa. Myślę, że beagle tez będzie dobrym pomysłem, ja takiego mam i myślę, że również mają dobry kontakt z dziećmi. Nasz maluszek już niestety się starzeje i powoli musimy oswajać się z jego stratą, ale jeszcze walczymy Smile Zamawiamy mu specjalne karmy https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2470 i chodzimy po weterynarzach, bo jest to ważny członek naszej rodziny
Powrót do góry
PanMiecio

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak, jak najbardziej beagle jest dobrym psem dla malucha. Tylko trzeba zawsze pamiętać o tym, żeby piesek był odpowiednio odżywiony. Najlepszym na to sposobem będzie zapewnienie mu pewnej i sprawdzonej karmy, na przykład takiej, jaka jest dostępna na stronie https://www.naszezoo.pl/pl/c/Happy-Dog/157 Smile
Powrót do góry
Sonia23

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno fajne psiaki, ale nie każdy jest w stanie znieść ich ujadanie:). Słuchajcie, a jak podchodzicie do tematy stosowania perfum dla psiaków. Czytałam ostatnio nieco na ten temat na https://www.krakvet.pl/artykuly/perfumy-dla-psa-fanaberia-opiekuna-czy-ulga-dla-psa/ i zastanawiam się, czy sięgnęlibyście po takie produkty, czy wręcz przeciwnie?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 02, 2018 13:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: