Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozycjonowanie stron sklepu internetowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mimoza

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 16:46    Temat postu: Pozycjonowanie stron sklepu internetowego Odpowiedz z cytatem

Prowadzę sklep internetowy myślę nad skuteczną reklamą, myślicie że pozycjonowanie strony będzie najlepszym sposobem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 16:46    Temat postu:

Powrót do góry
dracena11

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o reklamę dla sklepu internetowego to najlepszym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie stron. Dzięki temu narzędziu jakim jest pozycjonowanie stron Twój sklep będzie bardzo łatwo wyszukiwalny w wyszukiwarce googla. Jest to chyba najlepsze narzędzie SEO. Ogólnie to bardzo polecam ten typ reklamy.
Powrót do góry
jalen

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 10:08    Temat postu: Re: Pozycjonowanie stron sklepu internetowego Odpowiedz z cytatem

mimoza napisał:
Prowadzę sklep internetowy myślę nad skuteczną reklamą, myślicie że pozycjonowanie strony będzie najlepszym sposobem?

Na pewno warto zdywersykiwować rodzaje reklamy w firmie. Nie bazowałbym tylko i wyłącznie na pozycjonowaniu, bo jest ono na ogół kosztowne i jest niestety obarczone pewnym ryzykiem.
Tutaj sobie popytajcie w firmie od pozycjonowania w Lublinie. Mają doświadczenie w tym temacie.
Powrót do góry
RohanLOTR

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że pozycjonowanie jest spoko pomysłem Smile
Powrót do góry
Malinka88itma

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio rozmawiałam na ten temat ze znajomym i polecił mi on firmę http://pozycjonowanie-gdynia.com/ . tego co mówił na prawdę się na tym znają i jego strona szybko zdobyła pozycję w wyszukiwarce. Jesli ktoś z was szuka więc dobrej firmy od SEO, na pewno warto się do nich odezwać
Powrót do góry
mczay

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna strona internetowa to bardzo fajny sposób promocji. [url=http://d2m.pl/oferta/szczegoly/strony-internetowe-i-aplikacje-webowe ]Tworzenie serwisów www[/url] jednak nie jest wcale łatwe, dlatego lepiej samemu się za nie nie zabierać. Projektowanie serwisów internetowych wymaga od projektującego dużej wprawy, ogromnej wiedzy i przede wszystkim kreatywności (a tym nie każdy może się cieszyć). Źle zrobiona strona internetowa może narobić bardzo dużo szkód, dlatego tworzenie serwisów internetowych najlepiej zostawić specjalistom.
Powrót do góry
heniutek

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie sklepu jest niezwykle istotne, warto się tym zając, jeżeli chcemy zdobyć nowych klientów. Jednak należy też pamiętać, że nie tylko pozycjonowanie jest ważne. W równym zaangażowaniem należy podejść do tego, co jest w środku sklepu, czyli asortymentu, wyglądu oraz płatności. Na przykład warto, by dostępne metody płatności nie ograniczały się tylko do przelewów tradycyjnych, ale dawały możliwość wyboru np. https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/gpay. Klienci są coraz bardziej wymagający i coraz mniej czasu chcą poświęcać zakupom. Dlatego tak ważne jest odpowiednie "wyposażenie sklepu".
Powrót do góry
maksik

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest ważne i reklama to tylko napędzanie klientów a sama ich obsługa w wypadku sklepu internetowego łatwe realizowanie zamówienia to klucz do tego by mieć stałych klientów. Co do płatności, to jeśli ktoś sprzedaje za granicę warto rozważyć moduł płatności walutowych. Z tego co czytałam w prasie to Cinkciarz wprowadził integrację sklepów z Cinkciarz Pay właśnie do przyjmowania płatności nawet w 26 walutach.
Powrót do góry
marmira

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to całkiem niezły sposób na reklamę.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 13:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: