Forum Autikowe Forum Strona Główna Autikowe Forum
Forum o autyzmie, czyli co o tej chorobie wiedzieć powinniśmy

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MamaMateuszka

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 09:18    Temat postu: Powitania Odpowiedz z cytatem

Brakuje mi tu tematu Witajcie, gdzie mogłabym się przedstawić i powitać wszystkich na forum. Jeżeli jest takie miejsce i nie znalazłam go do przepraszam.

Trafiłam na to forum przez słowa kluczowe dzięki którym ktos wszedł na mojego bloga www.mateusio.pl

Mój synek Mateuszek ma 3 lata i 3 miesiące i ma diagnoze autyzm dziecięcy. O autyźmie wiemy od października. W tym czasie poruszyliśmy niebo i ziemie, aby mu pomóc, jednak ciągle chodzimy troszke po omacku... Oczywiście mamy już sporą wiedzę. Nawet ostatnio pomogłam innemu początkującemu autikowi z okolicy, ale ciągle się uczymy. Najpierw nie wchodziło mi do głowy i wyobrażenia to co czytam na temat autyzmu... teraz gdy czytam to samo to jest dla mnie już bardziej przyswajalne i oczywiste, tak wiec wracam do książek z przed pół roku.

Jesteśmy w trakcie diagnozy medycznej. Zrobilismy wiele badań ostatnio i czekamy na wyniki. Między innymi rezonansu, potencjałów słuchowych i badań metabolicznych w Warszawie.

Jeżeli ktoś wie co warto jeszcze zrobić to prosze o info. My planujemy zebrać fundusze na ImuPro300 w Instytucie Mikrobiologii w Poznaniu i Badanie Włosa w Łodzi. Jeżeli ktoś robił te badania to prosze o opinie czy warto, a może lepiej coś innego.

Będę wdzięczna wszystkim za podpowiedzi i wskazówki.

A i jeszcze jedno będe bardzo wdzięczna jeżeli ktoś dysponuje pomocami logopedycznymi i moze wyslac na maila to prosze MamaMateuszka@gmail.com Teraz w sumie to najbardziej potrzebuje takich krótkich historyjek obrazkowych, zeby wpajac dziecku co jes w jakiej kolejnosci. Ale biore wszystko, bo nie wiadomo co mi sie jeszcze przyda.

No to na tyle powitań. Gratuluje Administratorce tej strony bo widze ze wiele wiedzy tu znalazłam i znajde!!! Powodzenia i niech wszystkie dzieci z tąd wyzdrowieją!!!! (Takie mam marzenie, żeby to wszystko okazało się tylko złym snem)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
IGUŚsyn

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj mamo Mateuszka! tu mama Igorka!
jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o badaniach ImuPro 300 to zapraszam na forum www.dzieci.org.pl ,jeśli JESZCZE NIE BYŁAŚ OCZYWIŚCIE...
tam jest w odpowiednich wątkach o tym mowa, można sie czegos dowiedzieć.. napewno warto zrobić te badania nasze dzieciaczki bardzo często mają problemy alergiczne, które bardzo rzutują na ich zachowanie i czasem przyczyniaja sie do wielu problemów gastrycznych... no gdyby nie ta odstraszająca cena to pewnie była bym i też chętna ale na razie puki co to nie mamy takiej możliwości... często wychodza alergie na baaardzo wiele produktów i trzeba bardzo restrukcyjnie przestrzegać diety... to jest bardzo trudne do ustalenia i prowadzenia a le napewno warto mama Zosi Jakubiec pisze o pozytywnych zmianach córeczki w zachowaniu... pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia..

www.autyzmuigorkadajdy.za.pl -tu stronka mojego ukochanego skarbika serdecznie zapraszamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Madziar

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jestem Magdalena. Moja córeczka ma niespełna 10 miesięcy. Przyznam od razu - forum znalazłam w wyszukiwarce Google, szukając jakichś informacji. Pozdrawiam
Powrót do góry
TomaszBrzozek

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów.
DominikTelaga

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem wszystkim !!!
Reklama

Wysłany: Pon Cze 17, 2013 14:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Autikowe Forum Strona Główna -> Porozmawiajmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: